




Rozmery 110×60×50 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 130 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vytvorte si potrebný priestor so zásuvkovou komodou SIGNES K4SB 600 v bielom prevedení, s rozmerom (ŠxHxV): 60x50x110 cm. Disponuje so štyrmi zásuvkami s úchytkami a plným výsuvom na teleskopickom kovaní. Vďaka jednotlivým hotovým komponentom modulárneho systému Signes, sa podarí vyskladať veľké množstvo variácií praktického šatníka podľa vašich najtajnejších predstáv. Rozmery jednotlivých komponentov sú navrhnuté tak, aby boli ľahko kombinovateľné, a zároveň aby ich dizajn ostal vyvážený a stabilný. Všetky moduly je možné navzájom kombinovať v dvoch vrstvách, ktoré sú kladené na seba. Celá ponuka kolekcie Signes sa skladá z trinástich rôznych častí kombinovateľných modulov. Tieto je možné objednať si v rôznom počte a type, aby spolu jednotne spĺňali potreby rôznych zákazníkov. Kolekcia Signes je vyrobená z drevotriesky a všetkých 13 komponentov je dostupných v dvoch farebných prevedeniach. Vytvorte si jednoducho šatník svojich snov.
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 50 cm |
| Výška: | 110 cm |
| Zatváranie | Zásuvkové |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Nožičky | S nožičkami, Bez nožičiek |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.06 m3 |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 34.04 kg |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Čistá váha výrobcu | 33.18 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Signes K4SB 600 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Košíky | Nie |
| Počet sekcií | 1 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 4 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

110×40×50 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
97×70×40 cm, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
89×60×37 cm, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
82×116×40 cm, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zásuvková, kombinovaná, lesklá
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
99×138×42 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
85×120×33 cm, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
103×80×48 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
121×120×40 cm, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Zásuvková, lesklá, v modernom štýle
Skladom
75×70×40 cm, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
77×120×30 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×45×35 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
93×80×40 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
100×90×32 cm, v modernom štýle, z lamina
SkladomDoprava zadarmo
120×50×39 cm, v dekore dub, drevená
Doprava zadarmo
Zásuvková, v modernom štýle, z lamina
Skladom
205×120×60 cm, drevená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevená, presklená, lesklá
Skladom
Zásuvková, v rustikálnom štýle, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
93×80×40 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Zásuvková, v rustikálnom štýle, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Doprava zadarmo
Zásuvková, v modernom štýle, z lamina
Skladom
Zásuvková, v modernom štýle, z lamina
Skladom
V dekore dub, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, lesklá, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Zásuvková, v rustikálnom štýle, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, v modernom štýle, z lamina

Zásuvková, presklená, lesklá
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
48×180×33 cm, na nožičkách, v modernom štýle
Skladom
200×154×50 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom