

Rozmery 45×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Zamatová dekoračná obliečka na vankúš zdobená potlačou s lemom. Šírka: 45 cm, dĺžka: 45 cm, farba: sivá/béžová, zloženie: 100 % polyester
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Tvar | Štvorcové |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Farba | Sivá |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571300959 |
| Rozmery | 45 x 45 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
60×1 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
45×45 cm, jednofarebná, štvorcová
Skladom
So zipsom
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
So zipsom
Skladom
So zipsom
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Štvorcová
Skladom
60×1 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
So zipsom
Skladom
45×45 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom