



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Skvelým nie len praktickým doplnkom, ale aj ozdobou a dizajnovým prvkom, možno dovtedy prázdnej steny sa stane polica TAVIR S. Dokonalé farebné prevedenie navodí to správne teplo domova. Prevedenie dub sonoma je veľmi obľúbené a často vyhľadávané. Jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 120x21,6x45,4 cm a je dodávaná v demonte. V jednoduchosti je krása, tento výrok na sto percent platí pre kolekciu Tavir. Materiál použitý na výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Jej jednotlivé prvky je možné spolu dokonale kombinovať a zariadiť si tak obývačku, detskú izbu, predsieň a spálňu podľa vlastných potrieb a predstáv.
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 21 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Tvar | Rovné |
| Štýl | Škandinávsky |
| Čistá váha výrobcu | 8.3 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1179 m3 |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 8.5 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Tavir S |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Dub sonoma |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dvierka / dvere | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
Všetko O.K
Pekná
Praktická
Kvalitné prevedenie
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

3×20 cm, atypická, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
42×60×30 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
4×80×20 cm, drevená, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
12×40-80×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
4×60×20 cm, drevená, v dekore dub
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
15×50×22 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
50×120×25 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
15×100×22 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
60×80×40 cm, v dekore dub, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, rohové, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
35×150×22 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
5×50×12 cm, drevená, atypická
Skladom
43×35 cm, drevená, v dekore dub

30×60×44 cm, v dekore dub, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
55×55×25 cm, atypická, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
3×150×22 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
25×119×17 cm, v dekore dub, matná
Skladom
82×112×19 cm, drevená, v modernom štýle
Skladom
39×120×40 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
Rohové, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
3×50×22 cm, drevená, v dekore dub
Skladom
76×38 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
20×87×22 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
126×20×20 cm, drevená, rohové
Na odoslanie o 1 týždeň
2×80×17 cm, matná, v dekore breza
SkladomDoprava zadarmo
29×140×24 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, matná, v škandinávskom štýle
Skladom
3×60×16 cm, drevená, matná
Skladom
15×50×22 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, matná, rovné
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom