



Rozmery 29×140×24 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Zaujímavá polica VINAP TVS bude ozdobou a skvelým doplnkom Vašich stien, na ktorú si môžete položiť kvet, rôzne dekorácie alebo knihy. Jej jedinečné farebné prevedenie dub artisan dokonale dopĺňa krásne lemovanie kontrastnou farbou wenge tmavá. Celkové rozmery police sú (ŠxHxV): 140x24,8x29,6 cm a je dodávaná v demonte. Kolekcia Vinap je nadčasová sektorová zostava, z ktorej jednotlivých prvkov môžete vyskladať dokonalú obývačku, jedáleň, predsieň, pracovňu či spálňu podľa Vašich potrieb a predstáv. Materiál použitý na výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Potešte sa s kolekciou Vinap a zútulnite si svoj interiér s týmto štýlovým nábytkom.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 24 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub |
| Tvar | Rovné |
| Váha s obalom výrobcu | 11.2 kg |
| Čistá váha výrobcu | 10.8 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1028 m3 |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Vinap TVS |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Dub artisan / wenge tmavá |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dvierka / dvere | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

60×30 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch

107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
200×154×50 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom