




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Jednoduchá a pritom tak elegantná, taká je polica IGINS S. Získa si Vás svojou jemnosťou, praktickosťou a súhrou farieb. Farebné prevedenie sosna Andersen je krásne doplnené prevedením dub zlatý, farby spolu dokonale ladia a vytvárajú harmonický celok. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 119x17,6x25,6 cm. Dodávaná je v demonte. Kolekcia Igins je elegantná sektorová zostava, ktorá vytvorí z Vašej obývačky harmonické miesto pre pokojné chvíle strávené s rodinou či priateľmi. Materiál použitý na výrobu je kvalitná, na údržbu nenáročná drevotriesková doska. S kolekciou Igins si zariadite okrem obývačky aj jedáleň, spálňu, pracovňu či šatník a ponúkne Vám všetko čo potrebujete.
| Šírka: | 119 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 17 cm |
| Výška: | 25 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub |
| Tvar | Rovné |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 7.3 kg |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Čistá váha výrobcu | 7.1 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0536 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Igins S |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Sosna Andersen / dub zlatý |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dvierka / dvere | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
Super cena
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

3×50×22 cm, drevená, v dekore dub
Skladom
12×40-80×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
39×120×40 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Drevená, lesklá, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
35×150×22 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
3×150×22 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
30×60×44 cm, v dekore dub, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
55×120×30 cm, sklenená, matná
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, matná, rovné
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, rohové, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
55×55×25 cm, atypická, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
4×80×20 cm, drevená, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
42×60×30 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
2×80×17 cm, matná, v dekore breza
SkladomDoprava zadarmo
4×60×20 cm, drevená, v dekore dub
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
32×60×30 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
39×80×40 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
3×20 cm, atypická, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
60×80×40 cm, v dekore dub, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, rohové, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
V modernom štýle, matná, rovné
SkladomDoprava zadarmo
76×38 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
126×20×20 cm, drevená, rohové
Na odoslanie o 1 týždeň
6×120×10 cm, drevená, atypická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
5×50×12 cm, drevená, atypická
Skladom
Drevená, rohové, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rohové, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
100×50 cm, sklenená, lesklá
Skladom
36×38 cm, v dekore dub, matná
Skladom
45×120×21 cm, matná, v škandinávskom štýle
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom