


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vešiakový panel s policou LAVRION H si Vás získa svojou jednoduchosťou, čistou líniou, univerzálnosťou a hlavne praktickosťou. Panel pozostáva z priestrannej zadnej dosky, háčikov, vešiakovej tyče a praktickej police, na ktorú môžete položiť dekoratívne prvky alebo prikrývky hlavy či úložné boxy. Vyrobený je z kvalitnej, na údržbu nenáročnej drevotrieskovej dosky. Farebné prevedenie sosna Andersen / dub artisan len vyzdvihuje celkovú eleganciu a štýl vešiakového panelu. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 78,4x29x108,8 cm a je dodávaný v demonte. Kolekcia Lavrion je elegantná sektorová zostava, nenápadne pripomínajúca provensálsky nábytok, ktorý je v dnešnej dobe veľmi obľúbený a často vyhľadávaný. Jej jednotlivé prvky je možné kombinovať a vyskladať si tak predsieň alebo vstupnú halu podľa svojich potrieb a predstáv. Prvky kolekcie sú postavené na nízkych nožičkách, ktoré zabezpečia ich správne odvetrávanie a cirkuláciu vzduchu.
| Šírka: | 78 cm |
|---|---|
| Výška: | 108 cm |
| Typ | Panel |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub |
| Váha s obalom výrobcu | 14.6 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.2472 m3 |
| Čistá váha výrobcu | 14.4 kg |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Lavrion H |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Sosna Andersen / dub artisan |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Umiestnenie | Na stenu |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
Zle navrtane diery musel som prerabat
Zle navrtane diery
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

Stojanový, kovový, plastový
SkladomDoprava zadarmo
Stojanový, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
180×80 cm, nástenný, kovový
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom