Odporúčame
Hojdacia sieť Bura 200x100 cm - krémová
Rozmery 100×200 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 26 €
- 11. 10. 2024 - 26 €
- 1. 7. 2024 - 32 €
- 8. 4. 2024 - 39 €
- 4. 4. 2024 - 42 €
- 3. 4. 2024 - 41 €
- 15. 1. 2024 - 31 €
Popis produktu
Túžite si oddýchnuť vo svojom pohodlí? V hojdacej sieti BURA 200x100 cm v etno štýle si oddýchnete dokonale na svojej terase alebo záhrade, s pocitom, že práve trávite čas na dovolenke pri mori. Jej pohodlný bavlnený materiál poskytne dostatočný priestor a pocit bezpečnosti. Navyše v krémovom farebnom prevedení s pletenými strapcami sa dokonale hodí všade, dokonca aj do Vašej obývačky. Vytvorte si priestor na Vaše leňošenie. S rozmerom (DxŠ): 200x100 cm a nosnosťou 120 kg sa stane Vašou dokonalou spoločníčkou v čase oddychu. Stojan je možné si doobjendať za príplatok.
Rozmery
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Počet miest | 1 |
|---|---|
| Materiál | Textil |
| Kusov v balení dodávateľa | 12 ks |
| Dĺžka | 200 cm |
| Čistá váha dodávateľa | 1.83 kg |
| Váha s obalom dodávateľa | 1.92 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.008 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Bura |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 120 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Krémová |
| Farba (slovne) | Krémová |
| Prevedenie poťahu | Krémová |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Bavlnená tkanina / drevo |
| Poťahový materiál | Látka |
| Druh látky | Bavlna |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Pre počet osôb | 1 |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Letná sezóna |
| Priestorové určenie | Do záhrady |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Určenie podľa pohlavia | Pre ženy aj mužov |
| Veková kategória | Pre všetky vekové kategórie |
| Výrobca | NABBI |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Záhradný slnečník Casuar M - béžová
Priemer, so stredovou tyčou, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) IKWB25S3 25 l - popolavá
34×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom



















