
















Rozmery 86×52×44 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka AQUALINE Séria ETIDE Rozmer 51,5x85x44 cm Šírka 515 mm Výška 850 mm Hĺbka 440 mm Farba Biela matná Materiál MDF/lamino Inštalácia Na postavenie Typ skrinky Zásuvky Typ umývadla Klasické umývadlo Výbava Automatické dovretie Součást balení Bez úchytky, Bez umývadla Hmotnosť 9.5 kg Balenie 1 ks EAN 8590913914294 Taric 94036090 Záruka 2 roky Vysvetlivky Automatické dovretie Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie. Bez úchytky Skrinka je dodávaná bez úchytiek – na dokúpenie podľa vlastného výberu. Bez umývadla Umývadlo nie je súčasťou skrinky. Popis Dodávané bez úchytky. Na dokúpenie podľa vlastného výberu. Popis série Séria praktického policového nábytku ETIDE ponúka vzdušné a jednoduché riešenie úložného priestoru pod obľúbenými umývadlami ZUNO a SAVA. Nábytok je vyrobený z kvalitnej MDF nalakovanej v modernom matne bielom odtieni. Pôsobí odľahčene a úžitok aj krásu prinesie do kúpeľní rôznych štýlov. Vyberať je možné medzi plne otvorenými skrinkami a skrinkami kombinovanými so zásuvkou. Tieto sú dodávané bez úchytiek. Na výber je niekoľko typov úchytiek v chróme a čiernej mat, takže výsledný vzhľad zásuvkovej skrinky záleží na vašej preferencii. Umývadlové skrinky dopĺňajú kúpeľňové regály v troch veľkostiach. Vysoký a nízky so štvorcovou základňou a nízky s obdĺžnikovou základňou. Regály je možné postaviť nielen v kúpeľni, ale aj v iných miestnostiach. Policové skrinky sú dodávané v predinštalovanom stave, v niekoľkých dieloch pre jednoduchú montáž. Skrinky so zásuvkou sú dodávané v plne zmontovanom stave.
| Šírka: | 52 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 86 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ | Pod umývadlo |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 51,5x85x44 cm |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hĺbka (mm) | 440 |
| Šírka (mm) | 515 |
| Šírka skrinky | 50-59 cm |
| Séria | Aqualine ETIDE |
| Výrobca | Aqualine |

73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
50×79×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
50×59×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
45×80×30 cm, s umývadlom, matná
Skladom
60×46 cm, s umývadlom, matná
Skladom
61×54×43 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
53×40×22 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
48×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
40×40×22 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
39×60×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
V modernom štýle, matná, v dekore dub
Skladom
53×40×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
50×59×45 cm, matná, v dekore orech
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom