






Rozmery 46×49×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Cersanit Lara Como 50, závesná skrinka 50x40cm + keramické umývadlo, šedá lesklá, S801-212-DSM Súprava Cersanit - Lara Como 50 (skrinka + umývadlo) je výborná voľba pre tých, ktorí chcú zariadiť svoju kúpeľňu moderne, bez komplikovaných zásahov. Cersanit je známy skvelými riešeniami, dostupnými za nízke ceny, a táto súprava je toho dobrým príkladom. Skriňa v perfektnej lesklej sivej farbe je lakovaná, čo uľahčuje jej udržiavanie v čistote, ako aj jej pochrómované úchytky na zásuvky. Výhodným doplnkom je systém pomalého uzatvárania, ktorý absorbuje rýchle zatváranie zásuviek. Biele umývadlo ide dokonale so skrinkou a bude ozdobou každej kúpeľne. Rozmery závesnej skrinky sú široké 49,4 centimetrov, vysoké 46 centimetrov a hlboké 39,7 centimetrov. Sada pozostávajúca zo skrinky a umývadla. Sifón a batéria nie sú súčasťou balenia. Technické údaje: Výrobca: Cersanit Kategória: Lara Como Typ: závesná skrinka + umývadlo Dve funkčné a priestranné zásuvky Farba: Šedý lesk Jednoduché a moderné tvary Rozmery: 49,4(s) x 46,0(v) x 39,7(h) Rozteč úchytiek zásuviek: 125 mm Farba úchytiek: chróm Materiál: drevotriesková doska
| Šírka: | 49 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 46 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Typ | S umývadlom, Pod umývadlo |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Sivá |
| Ean | 5902115744563 |
| Výrobca | Cersanit |
| Šírka (mm) | 494 |
| Hĺbka (mm) | 397 |
| Výška (mm) | 460 |
| Šírka skrinky | 50-59 cm |
| Séria | Cersanit Lara |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |

48×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
40×40×22 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
50×59×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
60×46 cm, s umývadlom, matná
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
39×60×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
61×54×43 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
50×79×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
V modernom štýle, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
50×59×45 cm, matná, v dekore orech
Skladom
40×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
45×80×30 cm, s umývadlom, matná
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom