





Rozmery 118×68×68 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Skvelým pomocníkom pre zber dažďovej vody sa stane plastový sud na dažďovú vodu ION310 310 l, ktorý je určený na umiestnenie k odkvapovým rýnam. Zachytenú dažďovú vodu potom môžete použiť na zalievanie záhrady či iných okrasných rastlín či kvetín. Sud je vybavený otvorom s vekom a tiež disponuje dvoma závitovými otvormi na kohútik alebo záhradnú hadicu s rýchlospojkou. Jeho tvar je inšpirovaný antickou amforou a jeho farebné prevedenie a textúra imitujú kameň, vďaka čomu skvele zapadne do Vašej záhrady a bude nie len skvelým pomocníkom, ale aj jej ozdobou. Vyrobený je z kvalitného odolného plastu v prevedení antracit. Celkové rozmery sudu sú (ŠxHxV): 68x68x117,7 cm a jeho objem je 310 litrov. Voda sa stáva čoraz vzácnejšou surovinou, preto ju treba šetriť všade, kde je to možné. Starajte sa o životné prostredie pomocou tejto praktickej nádoby na zber dažďovej vody, ktorú môžete po zbere znova využiť na čokoľvek a šetrite tak aj Vašu peňaženku. Sud je dodávaný bez príslušenstva na obrázkoch, bez hadíc, podstavca a kohútika.
| Šírka: | 68 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 68 cm |
| Výška: | 118 cm |
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Čistá váha výrobcu | 8.5 kg |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.5442 m3 |
| Vnútorný objem | 310 l |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | ION310 |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Mimo sezóny uschovať |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Antracit |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Letná sezóna |
| Priestorové určenie | Do záhrady |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Tvar | Okrúhly |
| Umiestnenie | Na podlahu |
| Vzhľad | Moderný |
| Materiál | Plast |
| Výrobca | NABBI |

115×78×57 cm, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
165×57×78 cm, priemer
Skladom
135×38×78 cm, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
118×60×56 cm, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
115×57×78 cm, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
130×58×78 cm, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

130×58×78 cm, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
113×65×65 cm, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

120×72×80 cm, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

130×58×78 cm, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
120×80×72 cm, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom


118×56×60 cm, priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom