Odporúčame
Rabalux 7774-LED Stmievateľné vonkajšie svietidlo LED/15W/230V Wi-Fi Tuya IP44 + DO
História cien
- 26. 5. 2026 - 58,9 €
- 7. 5. 2026 - 58,9 €
- 14. 1. 2025 - 56,9 €
- 1. 1. 2025 - 58,9 €
- 15. 1. 2024 - 56,9 €
Popis produktu
Exteriérové stropné svietidlo s jednoduchým a elegantným dizajnom.Možno ovládať chytrým telefónom pomocou bezplatnej aplikácie TuyaSmart app. Na spárovanie mobilného zariadenia s aplikáciou slúži funkcia Wi-Fi.Aplikácia je kompatibilná so systémami Android 4.1 alebo iOS 8.0 a vyššími.Současťou balenia je aj diaľkový ovládač.Svietidlo ponúka možnosť plynulého stmievania, zmeny teploty svetla, časovača, podsvietenia, nočného osvetlenia a pamäťovej funkcie.Teplotu svetla môžete nastaviť v rozmedzí 2700-6500K.Vďaka vysokému stupňu krytia IP44 sa skvele hodí na vonkajšie použitie.Záručná doba: 5 rokov.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Napájacie napätie | 230V |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Smart | Ano |
| Farba | Čierna |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Funkcie | Wi-Fi/TUYA/LED technológia |
| Tvar | Guľatý |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 15 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 15 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 90 W |
| Teplota chromatickosti | 2700-6500 K |
| Celkový svetelný tok | 1300 lm |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 15 W |
| Typ | Vonkajšie stropné svietidlo |
| Štýl | Ostatné |
| Series | TUYA SMART, INVERNESS Rabalux |
| Výrobca | Rabalux |
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/19W/230V pr. 60 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm čierna IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/24W/230V pr. 42 cm čierna IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/25W/230V priemer 80 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stropné svietidlo SLIMFRAME LED/58W/230V 60x60 cm čierna
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm biela IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo






































