






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Světlo sa ubiera novým smerom - EGLO connect Nastaviteľné chytrým telefónom/tabletom alebo diaľkovým ovládačom. Bluetooth s malou spotrebou energie. Bezplatná aplikácia AwoX Home CONTROL (kompatibilná s Android aj iOS). Nastaviteľná teplota chromatičnosti: 2700K teplá biela - 6500K studená biela. Plynulé stmievanie svietidla (0-100%). Kompatibilné s: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Možnosť nastavenia času pre zapnutie a vypnutie svietidla. Svietidlá je možné ovládať ovládačom aj mobilným telefónom súčasne. Diaľkové ovládanie nie je súčasťou balenia, ale je možné ho dokúpiť. Stínidlo s trblietavým efektom.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané, Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Smart | Ano |
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele, Studené biele |
| Farba | Biela |
| Celkový svetelný tok | 4960 lm |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Celkový príkon svietidla | 44,8 W/44,80 W |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Funkcie | LED technológia/Ovládanie telefónom/Bluetooth |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 44,8 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 44,8 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 345 W |
| Teplota chromatickosti | 2700-6500 K |
| Series | TOTARI Eglo, CONNECT-Z Eglo remote |
| Výrobca | Eglo |

Sklenené, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, hranaté
SkladomDoprava zadarmo
Drevené, sklenené, kovové
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, do kuchyne, drevené
Na odoslanie o 3 dni
Sklenené, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
LED, do kuchyne, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Sklenené, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 deň
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, inteligentný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, do kuchyne, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, plastové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 3 dni
Kovové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Zapínané vypínačom, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, plastové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo