Porovnajte ceny od 19,89 € do 19,95 € v 2 e-shopoch:
Brilagi - LED stropné svietidlo MILKY WAY LED/24W/230V 4000K pr. 38 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 19,89 € do 19,95 €:
História cien
- 31. 5. 2026 - 19,95 €
- 5. 2. 2026 - 19,95 €
- 31. 5. 2026 - 19,95 €
- 5. 2. 2026 - 19,95 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Produkt priamo od výrobcu Brilagi máme skladom za cenu 19.89 € a so zárukou na 3 roky.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Hlavný materiál | Sklo, Kov, Plast |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba svetla | Denné biele |
| Farba | Biela |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 24 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 1920 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 135 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 24 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Celkový príkon svietidla | 24 W |
| Series | MILKY WAY Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |
Podobné produkty

Obklad Rako Fly mist 30x60 cm mat WAKVK882.1
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Skladom
Eglo 98292 - stmievateľné stropné svietidlo FUEVA-A LED/14W/230V + diaľkové ovládanie
LED, plastové, s diaľkovým ovládaním
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo Reality Spica, priemer 27 cm, bielá, R67851101
LED, sklenené, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Eglo Fueva led svetlo oceľ 99216
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Eglo Zubieta-A nástenné svetlo plast 98891
Plastové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sada 6 zapustených alebo povrchových bodových svetiel biela 30 cm vrátane LED 3-krokového stmievania do tepla - Trans
LED, plastové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentné stropné svietidlo biele 29,5 cm vrátane LED RGBW IP54 - Siem
LED, plastové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dizajnové stropné svietidlo biele vrátane LED 3-stupňové stmievateľné 3-svetlo - Pande
LED, kovové, plastové
Skladom
Eglo Fueva stropné svetlo do kúpeľne oceľ 99248
LED, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Eglo Zubieta-A nástenné svetlo plast 98892
Plastové, zapínané vypínačom, okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Eglo Fueva nástenné svetlo plast 99133
LED, plastové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED Kúpeľňové stropné svietidlo LED/18W/230V 3000K IP44 25x25 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Eglo Zubieta-A nástenné svetlo plast 98893
Plastové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Moderné svietidlo Palnas RENY 400 61001005
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo MILKY WAY LED/24W/230V 3000K priemer 38 cm
LED, sklenené, kovové
Skladom
LED Stropné svietidlo CLEO LED/24W/230V 4000K pr. 30 cm biela
LED, kovové, plastové
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED stropné osvetlenie Eglo RABASSA biela 900939
LED, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 3xE27/24W/230V pr. 40 cm biela
LED, sklenené, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo Fueva nástenné svetlo plast 99191
LED, plastové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stropné svietidlo CLEO 3xE27/24W/230V pr. 40 cm biela
LED, sklenené, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo Fueva nástenné svetlo plast 99225
LED, plastové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 1xE27/24W/230V pr. 20 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Brilliant - LED stropné svietidlo MILTON LED/18W/230V priemer 29,3 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo Fueva nástenné svetlo plast 99227
LED, plastové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Ecolite WHST707-LED/HF - LED vonkajšie stropné svietidlo so snímačom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 99258 - LED stmievateľné stropné svietidlo FUEVA 5 LED/16,5W/230V
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bodové svietidlo JUPITER 1xE27/20W/230V pr. 13 cm biela
Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rabalux - LED stropné svietidlo LED/24W/230V 2800-6000K IP44 biela
LED, plastové, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Stropné svietidlo CLEO LED/69W/230V 3000K pr. 50 cm biela
LED, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED stropné osvetlenie Eglo TESTARA-E biela 74098
LED, plastové, zapínané vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Eglo Frania stropné svetlo 33x7 cm kov 97884
LED, kovové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Ecolite WMAT300-15W/BI - LED Stropné svietidlo MARTIN LED/15W/230V IP65 biela
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/biela
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm čierna IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/19W/230V pr. 60 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
LED Prisadený panel OREGA N LINX 120 LED/50W/230V 4000K IP40
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie svietidlo BENE LED/18W/230V 22x22 cm IP54
Sklenený, kovový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
EGLO 85971 - Stmievateľná stojacia lampa BAYA 1xR7s/230W+1xG9/33W matný chróm
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED stmievateľná vonkajšia svetelná reťaz 25xE12/1W/24/230V 17,5 m IP65 čierna + DO
Závesné, s napätím 230V, plastové
SkladomDoprava zadarmo









