



Rozmery 36×39 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Vrchná strana: Mikrovlákno Spodná strana: Netkaná textília Výplň: Molitan Farba Tmavo fialová Rozmery Dĺžka: 39 cm Šírka: 36 cm Výška: 1,5 cm Vyhotovenie Praktické šnúrky na pripevnenie k operadlu Zvyšuje pohodlie a zabezpečí mäkkosť pri sedení Zabraňuje rýchlemu prenikaniu chladu Ochrana pred znečistením a opotrebením nábytku Vhodné aj na vonkajšie použitie Odporúčaná teplota prania 30 - 40 °C Nechajte sa inšpirovať Podložky na stoličky Kuchyňa Utierky a chňapky Doplnky do kuchyne Svetlá do kuchyne Nábytok do kuchyne
| Šírka: | 36 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 39 cm |
| Umiestnenie | Na stoličky |
|---|---|
| Záhradné | Ano |
| Tvar | Hranaté |
| Farba | Fialová |
| Rozmer | 39 x 36 cm |
| Materiál výplne | Molitan |
| Dĺžka | 39 cm |
| Motív | Jednofarebný |
| Pripevnenie | Na šnúrky |
| Materiál poťahu | Mikrovlákno |
| Odporúčaná teplota prania | 30 - 40 °C |
| Hmotnosť | 0,2 kg |

Záhradný, hranatý
Skladom
Záhradný, hranatý
Skladom
Záhradný, hranatý
Skladom
40×6 cm, záhradný, hranatý
Skladom
Na kreslá
Skladom
48×6 cm, na stoličky, záhradný
Skladom
40×40 cm, na stoličky, záhradný
Skladom
40×6 cm, záhradný, hranatý
Skladom
45×45 cm, na stoličky, na kreslá
Na odoslanie o 3 dni
48×6 cm, na stoličky, záhradný
Skladom
40×40 cm, na stoličky, záhradný
Na odoslanie o 3 dni
37×40 cm, na stoličky
Skladom
Na stoličky
Skladom
54×1 cm, záhradný, na kreslá
Skladom
Na stoličky
Skladom
48×6 cm, záhradný, na kreslá
Skladom
Záhradný, hranatý
Skladom
48×6 cm, na stoličky, záhradný
SkladomDoprava zadarmo
41×38 cm, na stoličky
Skladom
Záhradný, hranatý
Skladom
48×7 cm, na stoličky, záhradný
Skladom
37×40 cm, na stoličky
Skladom
40×6 cm, záhradný, hranatý
Skladom
60×6 cm, na lehátka, záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Záhradný, hranatý
Skladom
48×6 cm, na stoličky, záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
48×6 cm, na stoličky, záhradný
Skladom
40×40 cm, na stoličky, na lavice
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
44×2 cm, na stoličky, záhradný
Skladom
36×39 cm, na stoličky, záhradný
SkladomDoprava zadarmo
60×5 cm, na lehátka, záhradný
Skladom
40×6 cm, záhradný, hranatý
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, v sade, výška
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, v dekore dub, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo