






Rozmery 95×245×142 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Priestranná sedacia súprava ARTUR III s automatickým rozkladom a úložným priestorom, ktorý nájdete v predĺženej časti sedacej súpravy a v časti pod rozkladom. Sedacia súprava ARTUR III disponuje lemom, na ktorý môžete vybrať kontrastnú farbu látky a tým umocníte moderný vzhľad sedacej súpravy. Sedacia súprava ARTUR III si môžete objednať v rôznych farebných kombináciách a materiáloch. Sedáky sú vyplnené PUR penou a pružinami falista. Možnosť ľavého a pravého prevedenia. Sedacia súprava je celočalúnená, takže ju môžete postaviť do priestoru interiéru.
| Šírka: | 245 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 142 cm |
| Výška: | 95 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Funkcie | Rozkladacie |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| S nožičkami | Ano |
| Veľkosť | Viacmiestne |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Orientácia | Univerzálna |
| Farba | Modrá |
| Úložný priestor | Áno |
| Možnosť rozloženia | Áno |
| Výška sedu | 44 |
| Dĺžka | 245 |
| Doba dodania, ak nie je skladom | 10 |
| Veľkosť ložnej plochy | 200x135 |
| Rozmer | 245x142 |
| Strana | Univerzálna |
| Materiál poťahu | Látka |
| Názov látky | Kronos 09+ lem paros 05 |
| Popis | Celá modrá / lem sivý |
| Výrobca | Žltá Hala |

77-98×265×175 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
85×250×162 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
92×250×175 cm, rozkladacia, s taburetom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
85-97×223×161 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
SkladomDoprava zadarmo
100-110×220×160 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
87×250×162 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
89×314×224 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
85×290×220 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
90×225×145 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
95×280×230 cm, kožená, rozkladacia
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
85×220×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
85×220×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
99×250×100-170 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
100×290×170 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
SkladomDoprava zadarmo
70-90×280×205 cm, kožená, rozkladacia
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
82-95×270×190 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
85×278×162 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
69-98×275×205 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
85-100×275×200 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
72-87×266×170 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
94×270×270 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
90×227×80-160 cm, látková, v modernom štýle
Skladom
90×260×145 cm, kožená, rozkladacia
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
98×144×250 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
84-97×240×180 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
98×224×146 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždne
102×260×210 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
91-100×210×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
91×255×162 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
90×201×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×201×140 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×278×170 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo