













Rozmery 87×250×162 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Máte radi priestranný nábytok, ktorý nezaberie miesto a naviac je maximálne štýlový a pohodlný? Rohová rozkladacia sedacia súprava ASTRA - L je model, ktorý hľadáte. Zariadte obývaciu izbu v retro atmosfére Hlboké sedáky, správne tvarované operadlá, vysoké područky - to sú vlastnosti rohovej sedačky ASTRA, ktorá je popisovaná ako výnimočne pohodlná a štýlová. Okrem toho, že nábytok bol vytvorený tak, aby zaručoval maximálne pohodlie pri odpočinku, je tiež mimoriadne vkusný. Dizajn tohto modelu odkazuje na retro atmosféru, avšak rovnako dobre bude fungovať v moderných interiéroch. Séria ASTRA bola vyrobená s dôrazom na najmenší detail, čo potvrdzuje štýlové prešívanie a jemné prešívanie na bokoch a na chrbte, rovnako ako vysoké, drevené, sústružené nohy. Sedacia súprava je dostupná v mnoných farebných prevedeniach, takže ju viete ľahko sladiť s celkovým dizajnom interiéru. Kvalita spracovania ako záruka pohodlia Model ASTRA je bezpochyby funkčným kusom nábytku. Rozmery 250x162x87 cm vám umožnia behom dňa voľne relaxovať. Funkcia spania 210x120 cm je podporovaná automatickým rozkladaním typu DL, ktorá pomáha ľahko upraviť sedačku pre príležitostné spanie. Vďaka priestrannému úložnému priestoru ľahko udržíte poriadok. Kvalitu nábytku ovplyvňuje tiež výplň sedáku - kombinácia vlnitej pružiny a peny T30 zaručuje správnu oporu tela pri odpočinku a odľahčuje chrbát. Pokiaľ milujete atmosferické interiéry a relaxáciu s knihou alebo sledovaním dobrého filmu, rohová sedacia súprava ASTRA je nábytkom, ktorý vám dá pocítiť, čo je to skutočné pohodlie a vďaka nemu bude odpočinok doma ešte príjemnejší. Bude sa vám páčiť: hlboké sedadlo vysoké područky štýlové prešívanie a jemné prešívanie na bokoch a zadnej strane rohu vysoké, drevené, sústružené nohy model je dostupný v mnohých farbách funkcia spania s automatickým rozkladaním typu DL úložný priestor čalúnená zadná časť pohovky mäkké a pohodlné sedadlo vyplnené vlnitou pružinou a penou T30
| Šírka: | 250 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 162 cm |
| Výška: | 87 cm |
| Štýl | Škandinávsky, Retro |
|---|---|
| Funkcie | Rozkladacie |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Na každodenné spanie | Ano |
| S úložným priestorom | Ano |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Veľkosť | Viacmiestne |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Orientácia | Univerzálna |
| Farba | Zelená |
| Úložný priestor | Áno |
| Možnosť rozloženia | Áno |
| Doba dodania, ak nie je skladom | 4-6 |
| Strana | Universální |
| Výška sedu | 45 |
| Materiál nôh | Dřevo |
| Hĺbka sedu | 52/75 |
| Veľkosť ložnej plochy | 210x120 |
| Šírka područe | 18 |
| Výška nôh | 15 |
| Materiál poťahu | Látka |
| Názov látky | Monolith 37 |
| Kód | AsgL_24 |
| Výrobca | Žltá Hala |

102×260×210 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
90×225×145 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
77-98×265×175 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
84-100×230×160 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
100-110×220×160 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
85×290×220 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
92×250×175 cm, rozkladacia, s taburetom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
70-90×280×205 cm, kožená, rozkladacia
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
99×250×100-170 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
85-97×223×161 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
SkladomDoprava zadarmo
72-87×266×170 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
85-100×280×220 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
100×290×98-210 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
89×314×224 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
85×225×95 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
73×200×141 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
91-100×210×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
84-97×240×180 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
82-95×270×190 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
98×144×250 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
85-100×215×161 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
SkladomDoprava zadarmo
122×325×220 cm, látková, s poťahom z eko kože
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
75×240×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
85×250×162 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
68-91×240×194 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
82×240×150 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
84×308×230 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
SkladomDoprava zadarmo
85-100×215×161 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
91×255×162 cm, rozkladacia, látková
Skladom
90-106×245×168 cm, kožená, rozkladacia
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
98-110×245×245 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo