Porovnajte ceny od 123,22 € do 152,81 € v 2 e-shopoch:
Laveo Tau, 1-komorový granitový drez 570x500x215 mm, šedá, LAV-SBT_510Y
Rozmery 50×20 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 123,22 € do 152,81 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 29,59 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 1. 5. 2026 - 152,81 €
- 21. 3. 2026 - 152,81 €
- 20. 2. 2026 - 138,02 €
- 15. 2. 2026 - 136,05 €
- 13. 10. 2025 - 138,02 €
- 10. 10. 2025 - 152,81 €
- 27. 6. 2025 - 136,68 €
- 13. 4. 2025 - 143,49 €
- 1. 5. 2026 - 152,81 €
- 21. 3. 2026 - 152,81 €
- 20. 2. 2026 - 123,22 €
- 15. 2. 2026 - 123,22 €
- 13. 10. 2025 - 123,22 €
- 10. 10. 2025 - 152,81 €
- 27. 6. 2025 - 123,22 €
- 13. 4. 2025 - 133,16 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Laveo Tau, 1-komorový granitový drez 570x500x215 mm, šedá, LAV-SBT_510Y Granitové drezy Tau sú vyrábané pre použitie v kuchyniach, ktoré sú profesionálne zariadené z hľadiska formy aj funkčnosti. Vďaka výraznému hranatému tvaru bude masívny drez charakteristickým dizajnovým akcentom v kuchyni a vďaka svojmu objemu ľahko zvládne každodenné úlohy. Hladký granitový povrch zaisťuje odolnosť drezu voči zafarbeniu, poškriabaniu a vysokej teplote až do 250°C. 20 cm hlboká misa umožňuje ľahké umývanie veľkých kuchynských nádob, ako sú formy na pečenie alebo plechy bez striekajúcej vody. Drezy Tau sú modely bez továrensky vyrezaných otvorov pre batériu, s možnosťou vyklepania v jednom z troch pred- frézované miesta. Drezy Tau sú vybavené z výroby predvŕtaným otvorom pre kuchynskú batériu, sifónom šetriacim priestor a ovládanie automatickej odtokovej zátky. Výrobca: Laveo Séria: Tau Typ: 1-komorový granitový drez bez odkvapkávača Farba: šedá Povrchová úprava: matná, jemná štruktúra kameňa Dĺžka: 570 mm Šírka: 500 mm Výška: 215 mm Hĺbka komory: 200 mm Vhodné pre pre skrinku so šírkou min. 60 cm 3,5 palcový odtok Odolný voči poškriabaniu, zmene farby, nárazom a tepelným šokom Odolnosť voči teplotám do 250°C Sada obsahuje manuálny priestorovo úsporný sifón Možnosť pripojenia umývačky riadu: Áno Kuchynský drez má 3 predvŕtané otvory, pripravené na samovybíjanie (možnosť osadenia batérie, dávkovača saponátu, automatického ovládania odtokovej zátky) Montáž: zapustením do pracovnej dosky zhora Technológia výroby žulových drezov je založená na patentovanej zmesi surovín Copigran, ktorá kombinuje 80% minerálov a 20% polyesterových živíc Záruka výrobcu: 10 rokov na kuchynský drez, 2 roky na ostatné diely
Rozmery
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 20 cm |
Parametre
| Materiál | Granit |
|---|---|
| Typ | Klasický |
| Umiestnenie | Vstavané |
| Farba | Sivá |
| Model | Obdĺžnikový, 1-komorový |
| Pre skrinku s min.šírkou od | 600 mm |
| Priemer odtoku | 3,5'' |
| Pripojenie k umývačke riadu | Áno |
| Z výroby predvŕtané otvory pre batériu | Nie |
| Reverzibilné | Nie |
| Odolné voči teplotným šokom | Áno |
| Odolný voči poškriabaniu | Áno |
| Odoľnosť voči nárazom | Áno |
| Odolné voči zafarbeniu | Áno |
| Sifón v súprave | Áno, Priestorovo úsporný sifón |
| Odkvapová doska | Bez odkvapovej dosky |
| Spôsob inštalácie | Zapustenie zhora (horná montáž) |
| Typ odtokovej zátky | Click-Clack |
| Záruka (roky) | 10 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Šírka (mm) | 500 |
| Hĺbka (mm) | 200 |
| Dĺžka (mm) | 570 |
| Počet komôr | 1 |
| Výška (mm) | 215 |
| Montáž | Zapustenie zhora |
| Séria | Laveo Tau |
Odporúčame

Drez SAT Aurum nerez SATSINK5545N
Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT biela SATSINKGQQ100W
Klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKSQE100B
Klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKSQE102B
Granitový, klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT Aurum gun metal SATSINK6845BGM
Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKGQK103B
S odkvapkávačom, klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKGE2B
S odkvapkávačom, klasický, vstavaný
Skladom
Mexen Oscar kuchynský drez z granitu 1-komorový 580 x 490 mm, čierny, sifón čierny - 6519581000-77-B
Klasický
Dostupné v 2 e-shopoch

Drez SAT Aurum gun metal SATSINK5545BGMU
Nerezový, s batériou, dvojdrezový
Skladom
Franke SID 610 drez čierna 114.0264.011 SID610C
Klasický, vstavaný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drez SAT biela SETSATSINK7
S batériou, obdĺžnikový, klasický
Skladom
Drez SAT béžová SETSATSINK5
S batériou, obdĺžnikový, klasický
Skladom
Drez SAT Aurum nerez SATSINK6845NU
Nerezový, klasický, pod dosku
Skladom
Drez SAT čierna SATSINKGQQ100B
Klasický, vstavaný
Skladom
Drez SAT Aurum nerez SATSINK6845N
Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom

