





Rozmery 42×66 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 42 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 66 cm |
| Materiál | Nerez |
|---|---|
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Typ | Klasický |
| Farba | Sivá |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 66x18x42 cm |
| Odkladacia plocha | Vľavo/Vpravo otočením drezu |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | ÁNO |
| Záruka | 2 roky |
| Minimálna šírka drezovej skrinky | 700 mm |
| Inštalácia | Horná montáž |
| Balenie obsahuje | Sifón vrátane odtoku |
| Ean | 8590913880643 |
| Výška (mm) | 180 |
| Šírka (mm) | 420 |
| Počet komôr | 1 |
| Dĺžka (mm) | 660 |
| Séria | Aqualine |
| Výrobca | Aqualine |

Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom
Klasický, vstavaný
Skladom
Klasický, vstavaný
Skladom
S batériou, obdĺžnikový, klasický
Skladom
Klasický
Dostupné v 2 e-shopoch

S batériou, obdĺžnikový, klasický
Skladom
Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom
Nerezový, klasický, pod dosku
Skladom
S odkvapkávačom, klasický, vstavaný
Skladom
S odkvapkávačom, klasický, vstavaný
Skladom
Klasický, vstavaný
Skladom
Nerezový, s batériou, dvojdrezový
Skladom
Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom
Granitový, klasický, vstavaný
Skladom
Klasický, vstavaný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom