







Rozmery 80×60 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Zrkadlo v ráme farba: biela mat bez osvetlenia
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Výška: | 80 cm |
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| S rámom | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x80 cm |
| Materiál | MDF/lamino, MDF/lamino |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Záruka | 2 roky |
| Výška (mm) | 600 |
| Šírka (mm) | 800 |
| Šírka skrinky | 80-89 cm |
| Hĺbka (mm) | 18 |
| Séria | Aqualine FAVOLO |
| Typ | Kúpeľňové zrkadlá - bez osvetlenia |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Aqualine |

⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
80×60 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
80×80 cm, s osvetlením, štvorcové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 2 e-shopoch

70×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Skladom
50×50 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
50×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch

60×60 cm, s osvetlením, štvorcové
Skladom
70×40 cm, s osvetlením, oválne
Skladom
50×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×60 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Skladom
80×60 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 3 e-shopoch

94×54 cm, s osvetlením, oválne
Skladom
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
50×70 cm, s osvetlením, oválne
Dostupné v 2 e-shopoch

68×67 cm, s osvetlením, atypické
Skladom
100×60 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Skladom
100×50 cm, s osvetlením, oválne
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
70×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 2 e-shopoch

60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
71×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Skladom
120×60 cm, s osvetlením, oválne
Skladom
77×77 cm, s osvetlením, atypické
Skladom