









Rozmery 80×50 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria AROWANA Rozmer 50x80 cm Šírka 500 mm Výška 800 mm Hĺbka 30 mm Farba Chróm Materiál Hliník Typ zrkadla Zrkadlá v ráme Výbava Ochrana proti korózii, Otočné o 90° Hmotnosť 6.99 kg Balenie 1 ks EAN 8590913848322 Taric 70099200 Záruka 2 roky Vysvetlivky Ochrana proti korózii Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď). Popis série V jednoduchosti je krása. Zrkadlá zaujmú hliníkovým rámom vo farebnom prevedení chróm a čierna mat. Popis: Arowana zrkadlo v ráme rám z lešteného hliníka možné otočiť o 90 °
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Výška: | 80 cm |
| S rámom | Ano |
|---|---|
| Materiál rámu | Kov |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50x80 cm |
| Materiál | Hliník, Hliník |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka (mm) | 500 |
| Hĺbka (mm) | 30 |
| Výška (mm) | 800 |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Šírka skrinky | 50-59 cm |
| Séria | Sapho AROWANA |
| Výrobca | Sapho |

100×60 cm, oválne
Na odoslanie o 1 týždeň
80×60 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×60 cm, s rámom
Na odoslanie o 1 týždeň
100×50 cm, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeň
Oválne, s rámom

Obdĺžnikové, s rámom
Skladom

70×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeň
Oválne, s rámom

80×60 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeň
S osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×60 cm, obdĺžnikové, s rámom
Na odoslanie o 1 týždeň
92×67 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
80×60 cm, s rámom, kovové
Na odoslanie o 1 týždeň
Oválne, s rámom

80×60 cm, s osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×60 cm, s osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Oválne, s rámom

Oválne, s rámom

80×60 cm, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeň
70×60 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeň
Obdĺžnikové, s rámom, kovové
Skladom
70×60 cm, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeň
80×60 cm, obdĺžnikové, s rámom
Na odoslanie o 1 týždeň
70×400 cm, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeň
S osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch

90×350 cm, s rámom, kovové
Na odoslanie o 1 týždeň
100×50 cm, s osvetlením, oválne
Na odoslanie o 1 týždeň
90×45 cm, s osvetlením, oválne
Na odoslanie o 1 týždeň
S fazetou
Skladom
S osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch

S osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch