






Rozmery 80×60 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Výška: | 80 cm |
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| S osvetlením | Ano |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x80 cm |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 5.6 |
| Farba led | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 760 |
| Výbava | Ochrana proti korózii |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s osvetlením;Zrkadlá s policou |
| Záruka | 2 roky |
| Životnosť (led) | 20000 |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Ean | 8590913946684 |
| Šírka (mm) | 600 |
| Hĺbka (mm) | 120 |
| Výška (mm) | 800 |
| Séria | Sapho |
| Výrobca | Sapho |

80×60 cm, s rámom
Na odoslanie o 1 týždeň
100×60 cm, oválne
Na odoslanie o 1 týždeň
90×45 cm, s osvetlením, oválne
Na odoslanie o 1 týždeň
70×60 cm, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeň
100×50 cm, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeň
70×60 cm, obdĺžnikové, s rámom
Na odoslanie o 1 týždeň
S osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch

80×60 cm, s osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeň
80×60 cm, s rámom, kovové
Na odoslanie o 1 týždeň
70×400 cm, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeň
70×50 cm, s osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhle, s osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch

Oválne
Skladom
S osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch

80×60 cm, s osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch

70×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeň
80×60 cm, s osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Obdĺžnikové
Skladom
S osvetlením

60×70 cm, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeň
155×55 cm, s osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch

S osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeň
80×60 cm, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeň
S osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch

80×60 cm, s osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhle, s osvetlením, s rámom
Skladom
S fazetou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×60 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeň
S rámom, drevené
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
36×62 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
34×31 cm, keramický, s odkvapkávačom
Skladom
33×41 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
30×90 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
60×40-49×22 cm, s umývadlom, z lamina
Skladom
41×61 cm, klasický
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
80×60-69×14 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
57×79×45 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
34×31 cm, keramický, s odkvapkávačom
Skladom
S výsuvnou sprchou, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, drevený, LED
Skladom