








Rozmery 35×35×55 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vrátane sady na uchytenie a zvukoizolačné podložky WC sedátko je nutné objednať zvlášť K závesnému WC ponúkame v rovnakom dizajne aj bidet NOLITA, kód 532501.
| Šírka: | 35 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 55 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Typ | Závesný |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Odpad | Zadný |
| Design | Hranatý, Oblý |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 35x35x55 cm |
| Materiál | Keramika, Keramika |
| Tvar | Klasik, Klasik |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka (mm) | 350 |
| Výrobca | Kerasan |
| Séria | Kerasan NOLITA |

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Oblý, so zadným odpadom


Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, hranatý, oblý
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Skladom