





Rozmery 37×37×53 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka BRUCKNER Rozmer 36,9x52,5 cm Šírka 369 mm Výška 367 mm Hĺbka 525 mm Farba Biela Materiál Keramika Tvar Hranaté Výbava Rimless Hmotnosť / ks 25.5 kg Balenie 1 ks EAN 8590913935800 Taric 69109000 Vysvetlivky Technológia splachovania Rimless Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy. Samozrejmosťou je duálny systém splachovania s množstvom vody 3 alebo 4,5 l.
| Šírka: | 37 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 53 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Typ | Závesný |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Odpad | Zadný |
| Design | Hranatý, Oblý |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 36,9x52,5 cm |
| Materiál | Keramika, Keramika |
| Tvar | Hranaté, Hranatý |
| Výbava | Rimless |
| Ean | 8590913935800 |
| Výrobca | Bruckner |
| Šírka (mm) | 369 |
| Výška (mm) | 367 |
| Séria | Bruckner Walter |

Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

Oblý, so zadným odpadom

Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, hranatý, oblý
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Oblý, so zadným odpadom
Skladom