














Rozmery 80×60 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Výška: | 80 cm |
| S osvetlením | Ano |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x80 cm |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Napätie | 230 |
| Typ osvetlenia | LED |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s osvetlením |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka (mm) | 600 |
| Výška (mm) | 800 |
| Hĺbka (mm) | 40 |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Šírka skrinky | 60-69 cm |
| Séria | Sapho DURANGO |
| Výrobca | Sapho |

70×60 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeň
90×45 cm, s osvetlením, oválne
Na odoslanie o 1 týždeň
100×50 cm, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeň
80×60 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeň
80×60 cm, s rámom
Na odoslanie o 1 týždeň
100×60 cm, oválne
Na odoslanie o 1 týždeň
70×60 cm, obdĺžnikové, s rámom
Na odoslanie o 1 týždeň
70×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeň
80×60 cm, s osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
70×400 cm, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeň
S osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch

100×50 cm, s osvetlením, oválne
Na odoslanie o 1 týždeň
S fazetou
Skladom
70×60 cm, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeň
Oválne, s rámom

Obdĺžnikové, s rámom
Skladom
80×60 cm, s rámom, kovové
Na odoslanie o 1 týždeň
S osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch

70×50 cm, s osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×50 cm, s rámom, kovové
Na odoslanie o 1 týždeň

S osvetlením
Skladom
S osvetlením
Skladom

80×60 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Oválne, s rámom

S osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch

Okrúhle, s osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch

90×70 cm, obdĺžnikové, s rámom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Obdĺžnikové, s rámom, kovové
Skladom
80×60 cm, s osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň