





Rozmery 47×100×170 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka POLYSAN Rozmer 170x100x47 cm Dĺžka 1700 mm Šírka 1000 mm Výška 470 mm Objem 255 l Farba Biela Materiál Akrylát Tvar Asymetrické Inštalácia Inštalácia do pravého rohu, Možnosť panelu Priemer odpadu 52 mm Hmotnosť 28.78 kg Balenie 1 ks EAN 8590729035398 Taric 39221000 Záruka 10 rokov Vysvetlivky Akrylát Akrylátové vane a vaničky sú vyrábané zo značkového akrylátu Akripol. Na rozdiel od koextrudovaných akrylátových dosiek, ktoré majú mäkkší povrch a menšiu chemickú odolnosť, sa akrylát Akripol vyrába liatím. To mj. znamená, že je prefarbený v celej hrúbke, plne stálofarebný, neporézny a s vysokou povrchovou pevnosťou. Má hladký povrch s minimálnou možnosťou pošmyknutia a dobre tlmí hluk dopadajúcej vody. Popis Asymetrické vane sú určené do malých kúpeľní Vnútorný priestor vane je väčší než u klasickej obdĺžnikovej V kombinácii so sprchovou zástenou vyrieši sprchovanie v malom priestore K vani je nutné použiť prepadovú súpravu s dĺžkou min. 575 mm Podmienkou záruky na produkt je použitie odporúčaného typu podstavca
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 170 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Balenie | 1 |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 170x100x47 cm |
| Objem | 255 |
| Dĺžka | 1700 |
| Záruka | 10 rokov |
| Dĺžka (mm) | 1700 |
| Šírka (mm) | 1000 |
| Výrobca | Polysan |
| Typ | Vane - asymetrciké |

170×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
Akrylátová, obdĺžniková
Skladom
Rohová, voľne stojaca
Dostupné v 3 e-shopoch

140×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Skladom
140×70 cm, obdĺžniková, k stene
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
120×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom