


Rozmery 45×105×148 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka AQUALINE Rozmer 148x105x45 cm Dĺžka 1480 mm Šírka 1050 mm Výška 450 mm Objem 200 l Farba Biela Materiál ABS/PMMA Tvar Asymetrické Inštalácia Inštalácia do pravého rohu, Možnosť panelu Priemer odpadu 52 mm Hmotnosť 21.0 kg Balenie 1 ks EAN 8590913829475 Taric 39221000 Záruka 2 roky Vysvetlivky ABS/PMMA ABS/PMMA je z pohľadovej časti tvorený slabou vrstvou akrylátu, ktorý je v spodnej časti doplnený vrstvou ABS plastu. Celková hrúbka vstupného materiálu je 3,2 mm a tuhosť finálneho výrobku je na podobnej úrovni ako pri produktoch zo 100% akrylátu. Popis Vaňa Cidlinou, bez nožičiek Asymetrické vane sú určené do malých kúpeľní Vnútorný priestor vane je väčší než u klasickej obdĺžnikovej Nutné objednať samostatne podperné nožičky Pravé prevedenie vane Vaňová škrupina je vyrobená zo sendviča plastov - koextrudovaného sanitárneho materiálu ABS / PMMA (polymetylmetakrylát). Na rubovej strane je vaňa vybavená lamináciou polyesterovou živicou so skleným vláknom.
| Šírka: | 105 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 148 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Tvar | Oválne |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Balenie | 1 |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 148x105x45 cm |
| Objem | 200 |
| Dĺžka | 1480 |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka (mm) | 1050 |
| Dĺžka (mm) | 1480 |
| Typ | Vane - asymetrciké |
| Výrobca | Aqualine |

170×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
120×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
170×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
160×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom