


Rozmery 45×105×159 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka AQUALINE Rozmer 159x105x45 cm Dĺžka 1590 mm Šírka 1050 mm Výška 450 mm Objem 220 l Farba Biela Materiál ABS/PMMA Tvar Asymetrické Inštalácia Inštalácia do pravého rohu, Možnosť panelu Priemer odpadu 52 mm Hmotnosť 24.0 kg Balenie 1 ks EAN 8590913819803 Taric 39221000 Záruka 2 roky Vysvetlivky ABS/PMMA ABS/PMMA je z pohľadovej časti tvorený slabou vrstvou akrylátu, ktorý je v spodnej časti doplnený vrstvou ABS plastu. Celková hrúbka vstupného materiálu je 3,2 mm a tuhosť finálneho výrobku je na podobnej úrovni ako pri produktoch zo 100% akrylátu. Popis Vaňa Cidlinou, bez nožičiek Asymetrické vane sú určené do malých kúpeľní Vnútorný priestor vane je väčší než u klasickej obdĺžnikovej Nutné objednať samostatne podperné nožičky Pravé prevedenie vane Vaňová škrupina je vyrobená zo sendviča plastov - koextrudovaného sanitárneho materiálu ABS / PMMA (polymetylmetakrylát). Na rubovej strane je vaňa vybavená lamináciou polyesterovou živicou so skleným vláknom.
| Šírka: | 105 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 159 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Akrylát |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Asymetrické, Asymetrický |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 159x105x45 cm |
| Objem | 220 |
| Dĺžka | 1590 |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka (mm) | 1050 |
| Dĺžka (mm) | 1590 |
| Typ | Vane - asymetrciké |
| Výrobca | Aqualine |

140×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Skladom
70×170 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
120×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
170×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
170×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom