

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mydlenička sklo Titania Anet chróm
| Záruka na funkčnost | 3 rok |
|---|---|
| Šírka krabice | 140 mm |
| Výška krabice | 163 mm |
| Hĺbka krabice | 90 mm |
| Dĺžka (mm) | 120 |
| Šírka (mm) | 135 |
| Hĺbka (mm) | 120 |
| Výška (mm) | 35 |
| Výrobca | Novaservis |

Šírka, výška, hĺbka
Skladom











Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom


Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Priemer
Na odoslanie o 1 týždeň



Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch


Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom




