

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Sklenený držiak na mydlo - montáž vrtaním
| Umiestnenie | Nástenné |
|---|---|
| Šírka krabice | 135 mm |
| Výška krabice | 165 mm |
| Hĺbka krabice | 90 mm |
| Záruka na funkčnost | 3 rok |
| Šírka (mm) | 130 |
| Dĺžka (mm) | 115 |
| Hĺbka (mm) | 115 |
| Výška (mm) | 47 |
| Séria | Novaservis Kate |
| Výrobca | Novaservis |