

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drátený držiak na mydlo - Montáž lepením alebo vrtaním.
| Umiestnenie | Nástenné |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Hĺbka krabice | 55 mm |
| Výška krabice | 190 mm |
| Šírka krabice | 130 mm |
| Záruka na funkčnost | 25 rok |
| Výška (mm) | 51 |
| Šírka (mm) | 140 |
| Hĺbka (mm) | 107 |
| Dĺžka (mm) | 107 |
| Séria | Novaservis Metalia 12 |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Novaservis |