





Rozmery 60×49×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Cersanit Crea, závesná skrinka + keramické umývadlo 50cm, biela lesklá, S801-277 Popis: Sada obsahuje závesnú skrinka CREA s umývadlom CREA 50cm. Predná časť a telo skrinky je vyrobené z bielej drevotriesky odolnej voči vlhkosti. Skrinka je vybavená push(tlačným) systémom a dvoma veľkými zásuvkami. Interiér šedého vnútra skrinky dodáva skrinke extra elegantný vzhľad. Umývadlo CREA je vyrobené z keramiky ROCKLITE, vďaka čomu je pozoruhodne odolné, ľahké a s extrémne tenkými stenami. Súprava pozostávajúca zo skrinky a umývadla. Sifón a batéria nie sú súčasťou balenia. Technické údaje: Výrobca: Cersanit Crea 50 skrinka + umývadlo Keramické umývadlo Cersanit Crea 50 cm K114-005: Hĺbka: 40 cm Šírka: 50,5 cm Prepadový otvor: ańo Otvor na batériu: áno Spôsob montáže: v kombinácii s umývadlovou skrinkou Umývadlo vyrobené zo špeciálnej keramiky Rocklite Biela lesklá Umývadlová skrinka: Výrobca: Cersanit Séria: Crea Šírka: 49,4 cm Hĺbka: 39,7 cm Výška: 59,8 cm Farba: biela lesklá Skrinka v zmontovanom stave, pripravená na osadenie Čelá a telo z drevotrieskovej dosky So systémom dotykového otvárania Push System Rozmery skrinky: 494 mm x 598 mm x 397 mm Skrinka jednoduchej modernej formy vybavená dvoma zásuvkami. Skrinka je vyrobená z lakovanej drevotriesky v bielej povrchovej úprave. Vnútro skrinky je ukončené teplou šedou farbou. Zásuvky majú pohodlné, frézované rúčky a systém pomalého zatvárania.
| Šírka: | 49 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Typ | S umývadlom |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Ean | 5902115744815 |
| Výrobca | Cersanit |
| Hĺbka (mm) | 400 |
| Šírka (mm) | 505 |
| Šírka skrinky | 50-59 cm |
| Séria | Cersanit crea |
| Výška (mm) | 663 |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |

71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
39×60×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
40×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
50×59×45 cm, matná, v dekore orech
Skladom
45×80×30 cm, s umývadlom, matná
Skladom
40×40×22 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
60×46 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×59×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
50×79×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom