Porovnajte ceny od 149 € do 459,9 € v 3 e-shopoch:
Novaservis Aquasave, podomietková sprchová termostatická batéria 2-cestný ventil, chrómová, 2850R,0
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 149 € do 459,9 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 110,94 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 28. 5. 2026 - 259,94 €
- 3. 2. 2026 - 259,94 €
- 26. 12. 2025 - 415,39 €
- 28. 5. 2026 - 149 €
- 3. 2. 2026 - 149 €
- 26. 12. 2025 - 370,87 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Novaservis Aquasave - Podomietková sprchová termostatická batéria 2-cestný ventil, chróm, 2850R,0 Sprchová podomietková termostatická batéria s 2 cestným ventilom pre 2 vývody vody. Odolná termostatická kartuš so 7 ročnou zárukou. Prvotriedne chrómové prevedenie. Batéria obsahuje podomietkové pripojenie 1/2“ . Dokonalá a výrazná - so svojím hranatými tvarmi vás určite osloví. Táto termostatická batéria sa hodí aj do vašej kúpeľne. Termostatická podomietková sprchová batéria s 2-cestným ventilom výrobca: Ferro / Novaservis povrchová úprava: chróm kartuša: termostatická výška 210 mm šírka 160 katalógové číslo: 2850R,0 EAN: 8590309062073 Záruka na tesnosť kartuše: 7 rokov Záruka na ostatné diely: 2 roky
Parametre
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Ovládanie | Pákové |
| Termostatické | Ano |
| Farba | Sivá |
| Druh | Podomietková |
| Príslušenstvo | 2 vývody |
| Záruka na tesnosť kartuše | 7 rok |
| Hĺbka krabice | 270 mm |
| Šírka krabice | 190 mm |
| Výška krabice | 170 mm |
| Dĺžka (mm) | 120 |
| Šírka (mm) | 160 |
| Výška (mm) | 210 |
| Hĺbka (mm) | 120 |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Typ | Batérie - podomietkové sprchové batérie |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

Mexen Cube termostatická sprchová batéria, chróm - 77200-00
Termostatická, chrómová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch

Hansgrohe Finoris sprchová a vaňová batéria bez podomietkového telesa chróm 76415000
Podomietková, chrómová, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
