Porovnajte ceny od 54 € do 79,9 € v 2 e-shopoch:
Rea Ontario, sprchová batéria s ručnou sprchovou súpravou, zlatá matná, REA-B5501
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 54 € do 79,9 €:
História cien
- 1. 5. 2026 - 54 €
- 3. 2. 2026 - 54 €
- 23. 12. 2025 - 79,9 €
- 16. 12. 2025 - 66,95 €
- 1. 5. 2026 - 54 €
- 3. 2. 2026 - 54 €
- 23. 12. 2025 - 79,9 €
- 16. 12. 2025 - 54 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Rea Ontario, sprchová batéria s ručnou sprchovou súpravou, zlatá matná, REA-B5501 Technické údaje: Výrobca: Rea Séria: Ontario Typ batérie: sprchová batéria Spôsob montáže: nástenná Materiál: mosadz, ABS Farba: Zlatá matná Technológia povrchovej úpravy: PVD Typ hlavy: Keramická Priemer pripojenia: 1/2 palca Prevzdušňovač: nad hlavou Záruka: 5 rokov
Parametre
| Povrchová úprava | Bronz |
|---|---|
| Druh | Nástenná (rozostup 100 mm), Nástenná (rozostup 150 mm) |
| Kód výrobcu | REA-B5501 |
| Typ batérie | Sprchová |
| Spôsob upevnenia batérie | Nástenná 150 mm |
| Technológia povrchovej úpravy | PVD |
| Typ kartuše | Keramická |
| Výška batérie | 85 |
| Priemer pripojenia | 1/2 palca |
| Perlátor | Áno |
| Záruka | 5 rokov |
| Ean | 5906366012815 |
| Materiál | Mosadz, ABS |
| Výrobca | Rea |
| Rozteč pripojenia (mm) | 150 |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Séria | Rea Ontario |
| Typ | Batérie - pákové sprchové batérie |
Odporúčame

Sprchová batéria GROHE Precision Start so sprchovacím setom 150 mm čierna matná 345972431
Termostatická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sprchová batéria Hansgrohe Tecturis S bez sprchového setu 150 mm chróm 73622000
Chrómová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sprchová batéria GROHE Essence New bez podomietkového telesa Brushed Warm Sunset 24058DL1
Podomietková, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Hansgrohe Vernis Shape sprchová a vaňová batéria bez podomietkového telesa čierny mat 71468670
Podomietková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sprchový systém SAT s termostatickou batériou čierna matná SATSSTKEMC
Termostatická
Skladom
Sprchová batéria Hansgrohe Vernis Blend so sprchovacím setom 150 mm čierna matná 26958670
Páková, nástenná 150 mm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Hansgrohe DuoTurn S sprchová a vaňová batéria bez podomietkového telesa kartáčovaný bronz 75418140
Podomietková, bronzová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Hansgrohe Logis sprchová a vaňová batéria bez podomietkového telesa matná čierna 71405670
Podomietková, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomNajlepšie produkty od Heavenshop.sk

Gamma Gamma, multifunkčný oceľový drez 750x460x220 mm, grafitová, GMA-MS7546-BK
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Gamma Gamma, 1-komorový manuálny sifón pre granitové drezy s hranatým prepadom, chrómová, GMA-1M11ZCH
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
Erga Sofia, okrúhle LED zrkadlo 70cm, 1610 lm, 3 farby svetla, ERG-V01-207-7070
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
Rea Fresh, drezová batéria s výsuvnou výlevkou, čierna matná, REA-B9147
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rea Rea, univerzálna umývadlová odtoková zátka typu ClickClack, medená matná, REA-A5632
Skladom
Aqualine Aqualine, DIRECT vykurovacie teleso s bočným pripojením 600x1680 mm, čierna matná, ILR66B
Na odoslanie o 1 týždeň
Erga Paris, sprchová zástena Walk-In 120x200 cm, 8mm číre sklo, čierny profil, ERG-V02-PARIS-120x200-CL-BK
200×120 cm
Skladom
Erga Lily+, závesná WC misa 490x370x365mm, Rimless Tornado 2 + toaletné sedadlo s pomalým zatváraním, biela, ERG-V03-LILY-TO2-WH
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Mexen Emma, umývadlová batéria h-188, čierna matná, 71900-70
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Erga Sofia, okrúhle LED zrkadlo 80cm, 1840 lm, 3 farby svetla, ERG-V01-207-8080
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
Mexen uzatvárateľná umývadlová výpusť guľatý, ClickClack, velká zátka, bez prepadu, čierna matná, 79910-70
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Apia, posuvné dvere do otvoru 115 x 190 cm, 6mm číre sklo, čierny profil, 845-115-000-70-00
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Apia, posuvné dvere do otvoru 135 x 190 cm, 6mm číre sklo, chrómový profil, 845-135-000-01-00
190×135 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Lima, skladacie sprchové dvere do otvoru 90 x 190 cm, 6mm číre sklo, chrómový profil, 856-090-000-01-00
190×90 cm, skladacia, jednokrídlová
Skladom
Mexen Lima, skladacie sprchové dvere do otvoru 70 x 190 cm, 6mm číre sklo, chrómový profil, 856-070-000-01-00
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Lima, skladacie sprchové dvere do otvoru 95 x 190 cm, 6mm číre sklo, chrómový profil, 856-095-000-01-00
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
Mexen Lima, skladacie sprchové dvere do otvoru 80 x 190 cm, 6mm číre sklo, čierny profil, 856-080-000-70-00
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Gamma Gamma, 1-komorový manuálny sifón pre granitové drezy s hranatým prepadom, čierna matná, GMA-1M11ZBKLB
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň







