Porovnajte ceny od 73 € do 119,9 € v 2 e-shopoch:
Novaservis Nobless Tina, sprchová nástenná batéria bez príslušenstva, biela-chróm, 38062/1,1
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 73 € do 119,9 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 73 €
- 3. 2. 2026 - 73 €
- 26. 12. 2025 - 119,9 €
- 26. 5. 2026 - 73 €
- 3. 2. 2026 - 73 €
- 26. 12. 2025 - 119,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Kvalitná a odolná, keramická kartuš 35 mm s 5 ročnou zárukou . Prvotriedne bielo chrómové prevedenie. Sprchová nástenná batéria s rozostupom 150 mm s vrchným vývodom vody. K tomuto produktu Vám radi ponúkneme biele kúpeľňové doplnky. Koncept BIELA/CHRÓM pôsobí naozaj LUXUSNE. Dokonalé krivky zo série TINA úžasne vyniknú v bielej farbe. Obľúbený vzhľad a špičková kvalita. Ľúbivý a moderný dizajn rovných a oblých hrán. Prevedenie: bílá-chrom Výška výrobku: 110 mm Šírka výrobku: 250 mm Hĺbka výrobku: 130 mm Záruka na tesnosť kartuše: 5 rokov Rozteč batérie: 150 mm Typ kartuše: 35 mm Príslušenstvo: bez sprchovej súpravy
Parametre
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Ovládanie | Pákové |
| Farba | Biela |
| Druh | Nástenná (rozostup 150 mm) |
| Príslušenstvo | Bez sprchové soupravy |
| Hĺbka krabice | 290 mm |
| Šírka krabice | 210 mm |
| Výška krabice | 90 mm |
| Záruka na tesnosť kartuše | 5 rok |
| Rozteč | 150 mm |
| Prevedenie | Bílá-chrom |
| Pripojovacia matica | 3/4" |
| Dĺžka (mm) | 130 |
| Výška (mm) | 110 |
| Rozteč pripojenia (mm) | 150 |
| Šírka (mm) | 250 |
| Hĺbka (mm) | 130 |
| Séria | Novaservis Nobless Tina |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Typ | Batérie - pákové sprchové batérie |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

Mexen Cube termostatická sprchová batéria, chróm - 77200-00
Termostatická, chrómová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch

Hansgrohe DuoTurn S sprchová a vaňová batéria bez podomietkového telesa kartáčovaný bronz 75418140
Podomietková, bronzová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sprchová batéria Hansgrohe Vivenis bez sprchového setu 150 mm chróm 75620000
Chrómová, páková, nástenná 150 mm
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Hansgrohe Finoris sprchová a vaňová batéria bez podomietkového telesa chróm 76415000
Podomietková, chrómová, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
