Porovnajte ceny od 28,64 € do 29,74 € v 2 e-shopoch:
Doručenie od 6 €Na odoslanie o 1 týždeň14 dní na vrátenie
SkladomDoprava zadarmo14 dní na vrátenie
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 28,64 € do 29,74 €:
Bidetová batéria s odpadovou súpravou Titania Iris New Výrobca: Novaservis - Ferro Výška výrobku: 120 mm Šírka výrobku: 50 mm Hĺbka výrobku: 135 mm Typ: bidetová Typ kartuše: 35 Otočné rameno: nie Záruka: 5rokov
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Ovládanie | Pákové |
| Druh | Stojanková |
| Farba | Sivá |
| Príslušenstvo | Mechanická výpust plast |
| Hĺbka krabice | 360 mm |
| Šírka krabice | 115 mm |
| Výška krabice | 70 mm |
| Prevedenie | Chrom |
| Záruka na tesnosť kartuše | 5 rok |
| Typ ramena | Pevné |
| Výška (mm) | 120 |
| Šírka (mm) | 50 |
| Dĺžka (mm) | 135 |
| Hĺbka (mm) | 135 |
| Séria | Novaservis Titania Iris |
| Typ | Batérie - bidetové batérie |
| Výrobca | Novaservis |

Chrómová, páková, nástenná
Skladom
Chrómová, páková
Skladom