Porovnajte ceny od 42,1 € do 42,49 € v 2 e-shopoch:
Doručenie od 6 €Na odoslanie o 1 týždeň14 dní na vrátenie
SkladomDoprava zadarmo14 dní na vrátenie
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 42,1 € do 42,49 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bidetová batéria s odpadovou súpravou
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Ovládanie | Pákové |
| Druh | Stojanková |
| Farba | Sivá |
| Príslušenstvo | Mechanická výpust plast |
| Hĺbka krabice | 228 mm |
| Šírka krabice | 173 mm |
| Výška krabice | 130 mm |
| Prevedenie | Chrom |
| Záruka na tesnosť kartuše | 5 rok |
| Typ ramena | Pevné |
| Dĺžka (mm) | 130 |
| Výška (mm) | 125 |
| Šírka (mm) | 45 |
| Hĺbka (mm) | 130 |
| Séria | Novaservis Titania Hit |
| Typ | Batérie - bidetové batérie |
| Výrobca | Novaservis |

Chrómová, páková
Skladom
Chrómová, páková, nástenná
Skladom