Porovnajte ceny od 42,49 € do 67,4 € v 2 e-shopoch:
Novaservis Titania Fresh, bidetová batéria s odpadovou súpravou, chrómová, 96011,0
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 42,49 € do 67,4 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 12,46 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 26. 5. 2026 - 54,95 €
- 12. 4. 2026 - 54,95 €
- 26. 5. 2026 - 42,49 €
- 12. 4. 2026 - 42,49 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Bidetová batéria s odpadovou súpravou Titania Fresh chróm Kvalitná a odolná, keramická kartuš 35 mm s 5 ročnou zárukou . Prvotriedne chrómové prevedenie. S mechanickým 5/4“ uzáverom výpuste. Kĺbový aerátor s možnosťou nastavenia uhla. Obľúbená TITANIA FRESH. Jedna z najviac predávaných rád TITANIA vás osloví svojim excelentným dizajnom a kvalitou. A toto všetko za úžasnú cenu Výrobca: Novaservis / Ferro Séria: Titania Fresh Typ: umývadlová stojančeková batéria, páková Prevedenie: chróm Výška výrobku: 145 mm Šírka výrobku: 50 mm Hĺbka výrobku: 150 mm Záruka na tesnosť kartuše: 5 rokov Záruka na ostatné časti: 2 roky Typ kartuše: 35 mm Príslušenstvo: mechanická výpust plast EAN: 8590309039402 Katalógové číslo: 96011,0
Parametre
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Ovládanie | Pákové |
| Druh | Stojanková |
| Farba | Sivá |
| Príslušenstvo | Mechanická výpust plast |
| Záruka na tesnosť kartuše | 5 rok |
| Hĺbka krabice | 400 mm |
| Šírka krabice | 155 mm |
| Výška krabice | 80 mm |
| Prevedenie | Chrom |
| Šírka (mm) | 50 |
| Dĺžka (mm) | 150 |
| Výška (mm) | 145 |
| Hĺbka (mm) | 150 |
| Séria | Novaservis Titania Fresh |
| Typ | Batérie - bidetové batérie |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

Bidetová batéria Paffoni vrátane podomietkového telesa chróm ZDUP110CR
Chrómová, páková
Skladom
Bidetová batéria SAT vrátane podomietkového telesa chróm SATBSPBKT
Chrómová, páková, nástenná
Skladom
