

Rozmery 25×180×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rozmery Rozmer matraca: 180 x 200 cm Výška: 25 cm Šírka: 180 cm Dĺžka: 200 cm Tvrdosť matraca: Stredná H3, pevnejšia H4, dve tvrdosti Vyhotovenie Masážna profilácia HR peny na oboch stranách matraca zaisťuje jemný masážny efekt a podporuje uvoľnenie svalstva Stredová časť z peny T25 ExtraFlex s oválnymi výrezmi zaisťuje vzdušnosť a prirodzené zakrivenie chrbtice 7 anatomických zón rozkladá hmotnosť rovnomerne a pomáha predchádzať preťaženiu kĺbov Dve rôzne tuhosti – mäkšia H3 a pevnejšia H4 podľa potreby, voliteľné otočením matraca Výška 25 cm umožňuje pohodlné vstávanie aj vyšší komfort pri ležaní Snímateľný poťah Exclusive s Aloe vera – hypoalergénny, priedušný a pratelný na 40 °C Materiál - Studená pena HR Vysoká elasticita a dokonalé prispôsobenie sa telu Pružnejšia než PUR pena a ihneď sa vracia do pôvodného stavu Vysoká priedušnosť , odvod vlhkosti a skvelá cirkulácia vzduchu Rovnomerne rozkladá tlak a podporuje zdravú polohu chrbtice Oveľa dlhšia životnosť a priedušnosť než ostatné typy pien Materiál - PUR pena Vplyvom telesného tepla mäkne a prispôsobuje sa tvaru tela Materiál vyniká elasticitou, pevnosťou a dlhou životnosťou Obmedzuje výskyt roztočov a plesní vďaka svojej priedušnosti Tipy Doplňte matrac o kvalitný rošt , ktorý zaistí správnu cirkuláciu vzduchu Chránič matraca predĺži jej životnosť Matrac pravidelne otáčajte – počas prvého roka minimálne 4×, v ďalších rokoch aspoň 2× Matrac pravidelne vysávajte – zachováte jej vlastnosti aj hygienu Farba peny a prešitie poťahu sa môže líšiť – nemá vplyv na funkčnosť matraca Výrobná tolerancia matraca je ± 2 cm na výšku, šírku a dĺžku Matrac je dodávaný vo vákuovo balenom stave – vybaľte ideálne do 24 h od obdržania Nepoužívajte ihneď – matrac sa môže vrátiť do pôvodného stavu až 48 h Nechajte sa inšpirovať Matrace Spálňa Plachty Doplnky do spálne Postele Svetlá do spálne
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 25 cm |
| Zdravotné | Ano |
|---|---|
| Typ | Penový |
| Tvrdosť | Stredne tvrdé, Tvrdé |
| Výplň | HR pena, PUR pena |
| Snímateľný poťah | Ano |
| Materiál povlaku | Aloe Vera |
| Počet zón | 7 |
| Nosnosť | Do 120 kg |
| Obojstranné | Ano |
| Ochrana matraca | BEZ chrániče matraca |
| Rozmer matraca | 180 x 200 cm |
| Výška matraca | 25 cm |
| Odporúčané pre | Matrac pre dospelých, Matrac pre seniorov, Matrac pre boľavý chrbát, Matrac pre deti, Matrac pre študentov |
| Vaša váha | 91 - 120 kg |
| Nosnosť matraca | 120 kg na osobu |
| Dĺžka | 200 cm |
| Typ peny | HR studená pena, PUR pena |
| Veľkosť | Na dvojlôžko |
| Poťah | Aloe vera |
| Ortopedické zóny | 7 zón |
| Tvrdosť matraca | Stredná H3, Dve tvrdosti, Tvrdá H4 – H5 |

25×80×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
23×90×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 2 týždne
Zdravotný, pružinový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
Penový, stredne tvrdý, so snímateľným poťahom

20×80×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 2 týždne
Penový, s výplňou z HR peny, do 120 kg
SkladomDoprava zadarmo
Zdravotný, penový, z pamäťovej peny
SkladomDoprava zadarmo
24×140×200 cm, penový, vysoký
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Zdravotný, pružinový, obojstranný
Skladom
200×200 cm, latexový, z pamäťovej peny
Skladom
Zdravotný, z pamäťovej peny, vysoký
SkladomDoprava zadarmo
Pružinový

20×90×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 1 deňDoprava zadarmo
90×200 cm, pružinový, vysoký
SkladomDoprava zadarmo
Zdravotný, tvrdý, s výplňou z PUR peny
SkladomDoprava zadarmo
24×90×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Pružinový

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
23×80×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 2 týždne
90×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
16×90×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
Zdravotný, tvrdý, latexový
Na odoslanie o 1 deňDoprava zadarmo
26×80×200 cm, pružinový, 7-zónový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Zdravotný, pružinový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
120×200 cm, zdravotný, penový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Zdravotný, pružinový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, zdravotný, pružinový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Zdravotný, pružinový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
21×90×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
90×200 cm, penový, s výplňou z PUR peny
Skladom
Taštičkový, pružinový, so snímateľným poťahom
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
50×70 cm, bavlnená, v sade
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, v dekore dub, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, mapínacia, mikroplyšová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo