

Rozmery 25×80×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rozmery Rozmer matraca: 80 x 200 cm Výška: 25 cm Šírka: 80 cm Dĺžka: 200 cm Tvrdosť matraca: Stredná H3, tvrdšia H4, dve tvrdosti Vyhotovenie Masážna profilácia HR peny na oboch stranách matraca zaisťuje jemný masážny efekt a podporuje uvoľnenie svalstva Stredová časť z peny T25 ExtraFlex s oválnymi výrezmi zabezpečuje vzdušnosť a prirodzené zakrivenie chrbtice 7 anatomických zón rozkladá hmotnosť rovnomerne a pomáha predchádzať preťaženiu kĺbov Dve rôzne tvrdosti – mäkšia H3 a pevnejšia H4 podľa potreby, voliteľné otočením matraca Výška 25 cm umožňuje pohodlné vstávanie i vyšší komfort pri ležaní Snimateľný poťah Exclusive s Aloe vera – hypoalergénny, priedušný a prateľný na 40 °C Materiál - Studená pena HR Vysoká elasticita a dokonale prispôsobenie sa telu Pružnejšia než PUR pena a ihneď sa vracia do pôvodného stavu Vysoká priedušnosť , odvod vlhkosti a skvelá cirkulácia vzduchu Rovnomerne rozkladá tlak a podporuje zdravú polohu chrbtice Mnoho dlhšia životnosť a priedušnosť než iné typy pien Materiál - PUR pena Vplyvom telesného tepla mäkne a prispôsobuje sa tvaru tela Materiál vyniká elasticitou, pevnosťou a dlhou životnosťou Obmedzuje výskyt roztočov a plesní vďaka svojej priedušnosti Tipy Doplňte matrac o kvalitný rošt , ktorý zabezpečí správnu cirkuláciu vzduchu Chránič matraca predĺži jej životnosť Matrac pravidelne otáčajte – počas prvého roku minimálne 4×, v ďalších rokoch aspoň 2× Matrac pravidelne vysávajte – zachováte jej vlastnosti i hygienu Farba peny a prešitie poťahu sa môže líšiť – nemá vplyv na funkčnosť matraca Výrobné tolerancie matraca sú ± 2 cm na výšku, šírku a dĺžku Matrac je dodávaný vo vákuovo balenom stave – vybaľte ideálne do 24 h od obdržania Nepoužívajte ihneď – matrac sa môže vracať do pôvodného stavu až 48 h Nechajte sa inšpirovať Matrace Spálňa Doplnky do spálne Paplóny a vankúše Plachty Svetlá do spálne
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 25 cm |
| Zdravotné | Ano |
|---|---|
| Typ | Penový |
| Tvrdosť | Stredne tvrdé, Tvrdé |
| Výplň | HR pena, PUR pena |
| Snímateľný poťah | Ano |
| Materiál povlaku | Aloe Vera |
| Ochrana matraca | BEZ chrániče matraca |
| Rozmer matraca | 80 x 200 cm |
| Výška matraca | 25 cm |
| Obojstranné | Áno |
| Odporúčané pre | Matrac pre dospelých, Matrac pre seniorov, Matrac pre boľavý chrbát, Matrac pre deti, Matrac pre študentov |
| Vaša váha | 91 - 120 kg |
| Nosnosť matraca | 120 kg na osobu |
| Dĺžka | 200 cm |
| Veľkosť | Na jednolôžko |
| Typ peny | HR studená pena, PUR pena |
| Poťah | Aloe vera |
| Ortopedické zóny | 7 zón |
| Tvrdosť matraca | Stredná H3, Dve tvrdosti, Tvrdá H4 – H5 |

25×90×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 2 týždne
23×90×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 2 týždne
Zdravotný, pružinový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
Penový, stredne tvrdý, so snímateľným poťahom

20×80×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 2 týždne
Penový, s výplňou z HR peny
SkladomDoprava zadarmo
Zdravotný, penový, z pamäťovej peny
SkladomDoprava zadarmo
24×140×200 cm, penový, vysoký
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Zdravotný, pružinový, obojstranný
Skladom
200×200 cm, latexový, z pamäťovej peny
Skladom
Zdravotný, z pamäťovej peny, vysoký
SkladomDoprava zadarmo
Pružinový

Zdravotný, penový, z pamäťovej peny
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
90×200 cm, pružinový, vysoký
SkladomDoprava zadarmo
Zdravotný, tvrdý, s výplňou z PUR peny
SkladomDoprava zadarmo
24×90×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Pružinový

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
23×80×200 cm, penový, mäkký
Na odoslanie o 2 týždne
90×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
21×90×200 cm, penový, tvrdý
Na odoslanie o 1 týždeň
Zdravotný, tvrdý, latexový
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
26×80×200 cm, pružinový, 7-zónový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Zdravotný, pružinový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
120×200 cm, zdravotný, penový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Zdravotný, pružinový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nafukovací, pre návštevy
Skladom
90×200 cm, zdravotný, pružinový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Zdravotný, pružinový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, zdravotný, tvrdý
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, ľanová, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo