








Rozmery 76-78×120-270×90 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Jedálenský stôl rozkladací stôl predstavuje klasický vidiecky štýl prispôsobený modernému spôsobu. Ak potrebujete väčší jedálenský stôl, pri ktorom sa pohodlne vojde viac osôb, stôl Royal je tým pravým pre Vás. Po rozložení sa pri ňom pohodlne vojde až osem osôb. Stôl sa hodí do moderných i klasicky zariadených jedální. Veľké rodinné obedy, oslavy a posedenia s priateľmi si s týmto stolom užijete naplno. Výška: 76 cm Šírka: 120 cm, 170 cm, 220 cm, 270 cm Hĺbka: 90 cm
| Šírka: | 120-270 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Výška: | 76-78 cm |
| Štýl | Moderný, Provence, Industriálny |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Rozkladanie | Rozkladací |
| Tvar | Obdĺžníkové |
| Farba | Biela |
| Počet miest | Pre 8 a viac |
| Typ nôh | Klasické |
| Materiál dosky | Lamino |
| Funkce desky | Rozkladanie dosky |
| Hmotnosť s obalom | 80 kg |
| Počet vložiek | 3. ks x 50 cm (zasunie sa pod dosku) |
| Povrch | Matný |
| Stav | Nový |
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 81 kg |

76-78×120-270×90 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76-78×120-270×90 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
76-78×120-270×90 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76-78×120-270×90 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
76-78×120-270×90 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×150×80 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
76×90×90 cm, rozkladací, okrúhly
Na odoslanie o 4 dni
76×90×90 cm, rozkladací, okrúhly
Na odoslanie o 4 dni
76×120×80 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
76×140-290×90 cm, rozkladací, s kovovými nohami
Na odoslanie o 4 dni
72×120×60 cm, okrúhly, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
76×140-290×90 cm, rozkladací, s kovovými nohami
Na odoslanie o 4 dni
76×140-290×90 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
76×120-200×80 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
72×140×70 cm, okrúhly, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
76×120-200×80 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
72×140×70 cm, okrúhly, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
72×120×60 cm, okrúhly, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 90 cm, okrúhly, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
76×120-200×80 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
72×140×70 cm, okrúhly, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
74×120×80 cm, rozkladací, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
76×120-200×80 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
72×140×70 cm, okrúhly, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
76×120-270×80 cm, rozkladací, s kovovými nohami
Na odoslanie o 3 dni
75×120×70 cm, v dekore dub, s kovovými nohami
Na odoslanie o 4 dni
76×175×90 cm, s drevenou doskou, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
72×120×60 cm, okrúhly, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
74×160×80 cm, rozkladací, s kovovými nohami
Dostupné v 17 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×180×80 cm, s kovovými nohami, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
90×120×60 cm, s kovovými nohami, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Matný, obdĺžnikový, pevný
Dostupné v 13 e-shopoch
Skladom
45×110×60 cm, v dekore dub, oválny
Na odoslanie o 4 dni
45×110×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, v dekore dub, oválny
Na odoslanie o 4 dni
43×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
41×110×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
76×100-200×100 cm, okrúhly, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
60-76×120-180×70 cm, rozkladací, výškovo nastaviteľný
Na odoslanie o 3 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
50-62×110×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
76×90×90 cm, rozkladací, okrúhly
Na odoslanie o 4 dni
55-67×130-170×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
35×110×19 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
17×145×20 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 4 dni