








Rozmery 76-78×120-270×90 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Jedálenský stôl rozkladací stôl predstavuje klasický vidiecky štýl prispôsobený modernému spôsobu. Ak potrebujete väčší jedálenský stôl, pri ktorom sa pohodlne vojde viac osôb, stôl Royal je tým pravým pre Vás. Po rozložení sa pri ňom pohodlne vojde až osem osôb. Stôl sa hodí do moderných i klasicky zariadených jedální. Veľké rodinné obedy, oslavy a posedenia s priateľmi si s týmto stolom užijete naplno. Výška: 76 cm Šírka: 120 cm, 170 cm, 220 cm, 270 cm Hĺbka: 90 cm
| Šírka: | 120-270 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Výška: | 76-78 cm |
| Štýl | Moderný, Rustikálny, Provence |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Rozkladanie | Rozkladací |
| Tvar | Obdĺžníkové |
| Dekor | Dub sonoma |
| Farba | Biela |
| Počet miest | Pre 8 a viac |
| Typ nôh | Klasické |
| Materiál dosky | Lamino |
| Funkce desky | Rozkladanie dosky |
| Hmotnosť s obalom | 80 kg |
| Počet vložiek | 3. ks x 50 cm (zasunie sa pod dosku) |
| Povrch | Matný |
| Stav | Nový |
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 81 kg |

76-78×120-270×90 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76-78×120-270×90 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
76-78×120-270×90 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76-78×120-270×90 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×150×80 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
76-78×120-270×90 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
76×120×80 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
78×80×80 cm, okrúhly, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
60-76×110-148×70 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
76×90×90 cm, rozkladací, okrúhly
Na odoslanie o 4 dni
76×90×90 cm, rozkladací, okrúhly
Na odoslanie o 4 dni
72×120×60 cm, okrúhly, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
60-76×110-148×70 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
76×120-200×80 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
72×120×60 cm, okrúhly, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
76×120-200×80 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
60-76×110-148×70 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
⌀ 90 cm, okrúhly, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
78×80×80 cm, okrúhly, pre 2 osoby
Na odoslanie o 4 dni
78×80×80 cm, okrúhly, pre 2 osoby
Na odoslanie o 4 dni
74×120×80 cm, rozkladací, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
76×120-270×80 cm, rozkladací, s kovovými nohami
Na odoslanie o 3 dni
160×90 cm, v dekore dub, pre 6 osôb
Skladom
72×140×70 cm, okrúhly, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
76×120-270×80 cm, rozkladací, s kovovými nohami
Na odoslanie o 3 dni
76×140-290×90 cm, rozkladací, s kovovými nohami
Na odoslanie o 4 dni
72×140×70 cm, okrúhly, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
75×120×70 cm, v dekore dub, s kovovými nohami
Na odoslanie o 4 dni
74×160×80 cm, rozkladací, s kovovými nohami
Dostupné v 17 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
76×140-290×90 cm, rozkladací, s kovovými nohami
Na odoslanie o 4 dni
90×120×60 cm, s kovovými nohami, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
76×120-200×80 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, v dekore dub, oválny
Na odoslanie o 4 dni
41×110×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
43×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×90×90 cm, rozkladací, okrúhly
Na odoslanie o 4 dni
127×36×32 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
35×110×19 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×100-200×100 cm, okrúhly, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
50×145×45 cm, na nožičkách, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
55-67×130-170×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
17×145×20 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 4 dni
55×100-140×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, oválny, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni