








Rozmery 76-78×120-270×90 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Jídelní stůl rozkládacístůl představuje klasický venkovský styl přizpůsobený modernímu způsobu.Pokud potřebujete větší jídelní stůl, při kterém se pohodlně vejde více osob, stůl Royal je tím pravým pro Vás. Po rozložení se při něm pohodlně vejde až osm osob. Stůl se hodí do moderních i klasicky zařízených jídelen. Velké rodinné obědy, oslavy a posezení s přáteli si s tímto stolem užijete naplno. Výška: 76 cm Šířka: 120 cm, 170 cm, 220 cm, 270 cm Hloubka: 90 cm
| Šírka: | 120-270 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Výška: | 76-78 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Rozkladanie | Rozkladací |
| Tvar | Obdĺžníkové |
| Dekor | Dub sonoma |
| Farba | Béžová |
| Počet miest | Pre 8 a viac |
| Typ nôh | Klasické |
| Materiál dosky | Drevo |
| Funkce desky | Rozkladanie dosky |
| Hmotnosť s obalom | 80 kg |
| Počet vložiek | 3. ks x 50 cm (zasunie sa pod dosku) |
| Povrch | Matný |
| Stav | Nový |
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 81 kg |

76-78×120-270×90 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
76-78×120-270×90 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76-78×120-270×90 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
76×150×80 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
76-78×120-270×90 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×120×80 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
76-78×120-270×90 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
160×90 cm, v dekore dub, pre 6 osôb
Skladom
72×120×60 cm, okrúhly, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladací, lesklý, v dekore orech
SkladomDoprava zadarmo
76×110×75 cm, rozkladací, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
72×120×60 cm, okrúhly, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
76×85-130×75 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
76×85-130×75 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
⌀ 90 cm, okrúhly, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, s drevenou doskou, matný
Skladom
72×140×70 cm, okrúhly, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladací, štvorcový, lesklý
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, s drevenou doskou, matný
Skladom
76×85-130×75 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
76×85-130×75 cm, rozkladací, matný
Na odoslanie o 3 dni
Matný, obdĺžnikový, pevný
Dostupné v 13 e-shopoch
Skladom
75×80×120 cm, rozkladací, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
76×85-130×75 cm, rozkladací, matný
Na odoslanie o 3 dni
76-78×120-270×90 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
72×140×70 cm, okrúhly, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
76×140-180×90 cm, rozkladací, pre 6 osôb
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
72×120×60 cm, okrúhly, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
72×120×70 cm, v modernom štýle, matný
SkladomDoprava zadarmo
72×120 cm, okrúhly, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
76×160-200×90 cm, rozkladací, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
76×80-160×80 cm, rozkladací, pre 6 osôb
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
40×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, v dekore dub, oválny
Na odoslanie o 4 dni
76×100-200×100 cm, okrúhly, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
40×100×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
45×90×50 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
55×100-140×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
50×110×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, v dekore dub, oválny
Na odoslanie o 4 dni
42×90×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
49-76×80-160×75 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
76×100-200×100 cm, okrúhly, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 dni
76×100-200×100 cm, okrúhly, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
45×90×50 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
45×90×50 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
43×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
40×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
50×110×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni