









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderná lampa s dotykovým ovládaním. 3 kroky svietenia: 1. krok: 6500K (270lm), 2. krok: 3000K (167lm) a 3. krok: 4000 (450lm).Dĺžka prívodného kábla 1,5 m. Vďaka LED technológii ušetríte až 80 % nákladov za energie.
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Zapínanie | Vypínač |
| Farba | Biela |
| Typ | Stolná lampa |
| Miesto | Pracovňa |
| Funkcie | LED technológia/Dotykové ovládanie/Vypínač na tele svietidla |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 8 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 8 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 55 W |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Celkový svetelný tok | 790 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Spôsob zapojenia | Do zásuvky |
| Typ zástrčky | C |
| Celkový príkon svietidla | 8 W |
| Počet spínacích cyklov | 12500 |
| Series | TOLEDO Polux, LAMP Polux |
| Výrobca | Polux |

LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, zapínaná vypínačom, so štipcom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
Skladom
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

LED, so stmievačom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
So stmievačom, zapínaná vypínačom, kovová
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom, v retro štýle
Skladom
LED, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, sklenená, japandi
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
Zapínaná vypínačom, v retro štýle, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Skladom
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom

LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo