Porovnajte ceny od 36,89 € do 41,9 € v 2 e-shopoch:
Rabalux - LED kúpeľňové stropné svietidlo LED/18W/230V 2800-6000K IP44 biele
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 36,89 € do 41,9 €:
Popis produktu
Moderné kúpeľňové svietidlo.Farebnú teplotu je možné zvoliť pomocou zabudovaného posuvníka v hornej časti svietidla.Možnosť osvetlenia studeným, prirodzeným alebo teplým bielym svetlom.Stupeň krytia IP44.Záručná doba: 5 rokov.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Hlavný materiál | Plast |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Hranaté |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele, Studené biele |
| Farba | Biela |
| Celkový príkon svietidla | 18 W |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Miesto | Kúpeľňa |
| Funkcie | LED technológia |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 18 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 18 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 125 W |
| Teplota chromatickosti | 2800-6000 K |
| Celkový svetelný tok | 1800 lm |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Series | TARTU Rabalux |
| Výrobca | Rabalux |
Podobné produkty

Sada 6 zapustených alebo povrchových bodových svetiel biela 30 cm vrátane LED 3-krokového stmievania do tepla - Trans
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Eglo Fueva nástenné svetlo plast 99133
Plastové, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dizajnové stropné svietidlo biele vrátane LED 3-stupňové stmievateľné 3-svetlo - Pande
LED, kovové, plastové
Skladom
Inteligentné stropné svietidlo biele 29,5 cm vrátane LED RGBW IP54 - Siem
LED, plastové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stropné svietidlo Reality Spica, priemer 27 cm, bielá, R67851101
LED, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Eglo Fueva nástenné svetlo plast 99191
Plastové, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED Kúpeľňové stropné svietidlo LED/18W/230V 3000K IP44 25x25 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Eglo Fueva stropné svetlo do kúpeľne oceľ 99248
LED, kovové, zapínané vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED stropné osvetlenie Eglo TESTARA-E biela 74098
LED, plastové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Ecolite WHST707-LED/HF - LED vonkajšie stropné svietidlo so snímačom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Stropné svietidlo LED/18W/230V 4200K pr. 21 cm biela
LED, sklenené, kovové
Skladom
Rabalux - LED stropné svietidlo LED/24W/230V 2800-6000K IP44 biela
LED, plastové, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Briloner 7150-416 - LED Stropné svietidlo SLIM LED/12W/230V pr. 19 cm
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED stropné osvetlenie Eglo RABASSA biela 900939
LED, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Eglo Fueva led svetlo oceľ 99216
LED, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
Moderné svietidlo Palnas RENY 400 61001005
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
LED Stropné svietidlo FLORI LED/18W/230V 4000K biela pr. 29 cm
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Ecolite WMAT300-15W/BI - LED Stropné svietidlo MARTIN LED/15W/230V IP65 biela
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Azzardo AZ5353 -LED Stropné svietidlo so senzorom PANKA LED/12W/230V IP40 biela
LED, sklenené, kovové
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Stropné svietidlo CLEO LED/24W/230V 4000K pr. 30 cm biela
LED, kovové, plastové
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo Zubieta-A nástenné svetlo plast 98891
Plastové, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Eglo Frania stropné svetlo 33x7 cm kov 97884
LED, kovové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Eglo Zubieta-A nástenné svetlo plast 98893
Plastové, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Eglo Zubieta-A nástenné svetlo plast 98892
Plastové, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 3xE27/24W/230V pr. 40 cm biela
LED, sklenené, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Ecolite W122-BI - Stropné svietidlo so senzorom HECTOR 1xE27/60W/230V IP44 biela
LED, plastové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo CLEO 3xE27/24W/230V pr. 40 cm biela
LED, sklenené, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Japandi stropné svietidlo biele 40 cm - Madleine
Papierové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Brilagi - LED stropné svietidlo MILKY WAY LED/24W/230V 3000K priemer 38 cm
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
Brilagi - LED stropné svietidlo MILKY WAY LED/24W/230V 4000K pr. 38 cm
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
McLED Cala led stropné a nástenné osvetlenie teplá biela ml-411.209.32.0 ML411209320
LED, kovové, plastové
Skladom
Ecolite W122/B-BI - Stropné svietidlo HECTOR 1xE27/60W/230V IP44 biela
Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/19W/230V pr. 60 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm čierna IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné vyhrievané zrkadlo s podsvietením CLARA ECO LED/12W/230V pr. 60 cm IP44
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/25W/230V priemer 80 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/12W/230V pr. 22,5 cm čierna IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo




