











Rozmery 80×120×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Štýlová komoda so zásuvkami NORMAN CH-1D/3DR je kus nábytku, ktorý si Vás získa nielen bohatým úložným priestorom, ale aj krásnym dizajnom. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 120,1x40x80 cm. Farebné prevedenie je v kombinácii farieb bielej a dub wotan. Na jej výrobu boli použité kvalitné materiály ako DTD (drevotriesková doska) či pevné kovanie. Hrúbka pevného korpusu drevotriesky má rozmery 16 mm, predné dosky majú taktiež 16 mm. Hrana ABS je 0,5. Štýlový dizajn komody je ozvláštnený zrezaním dvierok do uhlu 45°. Zásuvky sú vybavené teleskopickým kovaním. Krásna a praktická komoda sa stane Vaším každodenným pomocníkom.
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Dekor | Dub |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Zatváranie | Zásuvkové, Kombinované |
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Nožičky | S nožičkami, Bez nožičiek |
| Váha s obalom výrobcu | 51 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.104 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Norman CH-1D/3DR |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela / dub wotan |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Výhody produktu | Štýlový dizajn |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Doplňujúce informácie | Teleskopické kovanie |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Košíky | Nie |
| Nábytkový systém | Nie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet dverí / dvierok | 1 |
| Polička | Áno |
| Počet poličiek | 2 |
| Počet sekcií | 2 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 3 |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Smer otvárania dverí / dvierok | Doprava |
| Strana zásuviek | Ľavá |
| Vhodné do kancelárie | Áno |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Výrobca | NABBI |

V dekore dub, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Doprava zadarmo
85×110×35 cm, zásuvková, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
80×120×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
85×110×35 cm, zásuvková, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
Zásuvková, v modernom štýle, z lamina

99×120×40 cm, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Zásuvková, v modernom štýle, z lamina

57×40×35 cm, v dekore dub, drevená
Na odoslanie o 1 týždeň
Zásuvková, lesklá, v modernom štýle

Zásuvková, lesklá, v modernom štýle

V dekore dub, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Doprava zadarmo
Drevená, zásuvková, v rustikálnom štýle
Doprava zadarmo
88×130×43 cm, v dekore dub, zásuvková
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
82×116×40 cm, zásuvková, kombinovaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
55×60×40 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Zásuvková, v modernom štýle, z lamina

97×145×50 cm, drevená, kombinovaná
Skladom
68×130×43 cm, v dekore dub, zásuvková
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
V dekore dub, drevená, presklená

Zásuvková, v modernom štýle, z lamina
Skladom
121×138×40 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
88×130×43 cm, v dekore dub, zásuvková
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
V dekore dub, v modernom štýle, s nožičkami
Doprava zadarmo
97×138×40 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Zásuvková, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 3 e-shopoch
Doprava zadarmo
V dekore dub, drevená, zásuvková
Doprava zadarmo
Zásuvková, v modernom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
80×117×41 cm, v dekore dub, kombinovaná
Skladom
Zásuvková, kombinovaná, lesklá
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zásuvková, lesklá, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Doprava zadarmo
Presklená, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Drevená, presklená, v modernom štýle
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
185×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom