




Produkt priamo od výrobcu Milagro máme skladom za cenu 37.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Sortiment | Lustre a stropné osvetlenie |
|---|---|
| Štýl | Detský |
| Miesto | Detská izba |
| Funkcie | LED technológia |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 18 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 18 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 87 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 1260 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Denná biela |
| Tvar | Guľatý |
| Celkový príkon svietidla | 18 W |
| Typ | Detské stropné svietidlo |
| Series | BALL Eko-Light |
| Výrobca | Milagro |

Lustre a stropné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Lustre a stropné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Lustre a stropné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Na noc
Na odoslanie o 3 dni
Lustre a stropné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Lustre a stropné osvetlenie
SkladomDoprava zadarmo
Lustre a stropné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné osvetlenie, na noc, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni


Lustre a stropné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Lustre a stropné osvetlenie, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Lustre a stropné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Na noc
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné osvetlenie, na noc
Skladom

Lampičky
Na odoslanie o 3 dni
Lustre a stropné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni

Lustre a stropné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Lampičky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Lustre a stropné osvetlenie
Skladom
Nástenné osvetlenie, na noc
Na odoslanie o 3 dni
Lustre a stropné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Lustre a stropné osvetlenie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Lustre a stropné osvetlenie
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné osvetlenie, na noc
Skladom
Lustre a stropné osvetlenie
Na odoslanie o 3 dni
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo