


Najlepšia cena za posledných 30 dní: 47,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Eglo máme skladom za cenu 47.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Typ | Stojacia lampa |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Počet žiaroviek | 2 |
| Pätica | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 800 lm |
| Funkcie | LED technológia/Vypínač na tele svietidla |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Max. príkon zdroja | 5 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 5 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 30 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 10 W |
| Typ zástrčky | C |
| Štýl | Ostatné |
| Series | LATCHELY Eglo, BUDENSEA Eglo |
| Výrobca | Eglo |
Používateľské recenzie
Kvalitne prevedenie. Komplikovanejsie poskladanie.
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky

Drevená, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, kovová, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenená, platová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevená, so stmievačom, kovová
Skladom
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
Skladom
Sklenená, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sklenená, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, zapínaná vypínačom
Skladom
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevená, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, zapínaná vypínačom
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
Zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle, japandi
Skladom
V modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, kovová
Skladom
Drevená, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
So stmievačom, sklenená, v modernom štýle
Skladom
LED, so stmievačom, sklenená
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom