






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dotykové ovládanie.Vďaka LED technológii ušetríte až 80% nákladov na energie.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Funkcie | Vypínač na tele svietidla/LED technológia/Dotykové ovládanie |
| Celkový príkon svietidla | 22 W |
| Štýl | Ostatné |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 170 W |
| Typ zástrčky | C |
| Typ | Stojacia lampa |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Napätie | 230 V |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 2400 lm |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Max. príkon zdroja | 22 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 22 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Series | CAMACHO Eglo |
| Výrobca | Eglo |

Zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 týždňovDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sklenená, zapínaná vypínačom
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, kovová, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sklenená, zapínaná vypínačom
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sklenená, zapínaná vypínačom
Skladom
Drevená, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, v rustikálnom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínaná vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, zapínaná vypínačom
Skladom
Zapínaná vypínačom, inteligentná
Skladom
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, zapínaná vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle, japandi
Skladom
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
Skladom
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
Skladom
Zapínaná vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, zapínaná vypínačom
Skladom
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom, orientálna
Skladom
So stmievačom, kovová, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, so stmievačom, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom

LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo

Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo