




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderné stropné LED svietidlo NEST s diaľkovým ovládačom pre osvetlenie interiéru. Je osadené SMD čipmi o výkone 40W.Maximálny svetelný tok až 2600lm.Dva druhy SMD čipov, ktoré zabezpečujú prepínanie medzi studeným a teplým svetlom, vytvárajú spolu s tvarom svietidla jedinečné osvetlenie. Svietidlo je ideálne svojím dizajnom predovšetkým pre obývacie izby, detské izby, spálne alebo aj kancelárie. Svietidlo je vhodné ako pre stropnú, tak aj nástennú montáž.Diaľkový ovládač je súčasťou balenia.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba | Sivá |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Funkcie | LED technológia/Diaľkové ovládanie/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Tvar | Štvorcový |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 40 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 40 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 179 W |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Celkový svetelný tok | 2600 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Celkový príkon svietidla | 40 W |
| Series | LED LIGHTS Ecolite |
| Výrobca | Ecolite |

Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
Sklenené, v rustikálnom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, zapínané vypínačom
Skladom
LED, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, v rustikálnom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Povrchová, drevená
SkladomV modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Kovové, plastové, v modernom štýle
Skladom
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
LED, zapínané vypínačom, atypické
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, atypické
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom