Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Ecolite WMKL02R-40W/LEDSED-LED Stmievateľný luster NEST LED/40W/230V 3000-6500K+DO
História cien
- 30. 4. 2026 - 122,9 €
- 15. 1. 2024 - 122,9 €
Popis produktu
Moderné závesné LED svietidlo NEST s diaľkovým ovládačom pre osvetlenie interiéru. Je osadené SMD čipmi s výkonom 40W.Maximálny svetelný tok až 2600lm.Dva druhy SMD čipov, ktoré zabezpečujú prepínanie medzi studeným a teplým svetlom, vytvárajú spolu s tvarom svietidla jedinečné osvetlenie. Svietidlo je ideálne svojím dizajnom predovšetkým pre obývacie izby, detské izby, spálne alebo aj kancelárie. Svietidlo je vhodné aj na stropnú montáž.Diaľkový ovládač je súčasťou balenia.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Typ | Luster na lanku |
| Miesto | Obývačka/Kuchyňa/Spálňa |
| Funkcie | LED technológia/Diaľkové ovládanie/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Tvar | Guľatý |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 40 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 40 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 179 W |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 40 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Štýl | Ostatné |
| Celkový svetelný tok | 2600 lm |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Series | LED LIGHTS Ecolite |
| Výrobca | Ecolite |
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie nástenné svietidlo BRICKY LED/12W/230V antracit IP54
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44078 - Nástenné svietidlo TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný prisadený luster TWIST LED/125W/230V 3000-6500K + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED Stropné svietidlo LED/20W/230V 6500K pr. 33,7 cm
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku KARADON 3xGU10/30W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo MODERN LED/58W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo FLARE LED/48W/230V 3000/4000/6000K +DO
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED detské stropné svietidlo LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K ružová
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED Vonkajšia dekoračná reťaz BAJA ST64 20xE27/1W/230V 20,9m IP44 teplá biela
Svetelné reťaze, s napätím 230V, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Luster na lanku MARTI 3xE27/15W/230V béžová/zlatá
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo





























































